Chabarovsk – Omsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Vladivostok – Barys 4:2 (kon.) | A. Mytišči – Novgorod 3:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Čerepovec 3:4 (0:1 po s.n.) | Záhreb – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
Amur Chabarovsk
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Avangard Omsk
Štvrtok 18.09.2014, 10:00KHL

A je tu koniec! Omsk mal aj v dnešnom zápase viac z hry a lepšie šance, ale dlho sa trápil v koncovke. Amur sa v presilovke 5 na 3 dostal gólom Junkova do vedenia, ale v poslednej tretine vyrovnal Širokov rovnako v presilovke. O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy, kde Dmitry Lugin premenil nájazd v druhej sérii a pre svoj tím získal dva body. (12:42:14)

Dmitry LUGIN - 2:1

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Amur Chabarovsk.
    Autorom víťazného gólu je DMITRY LUGIN.

3. séria
    2:1
    Lenže Denis Paršin nedokázal Borisova prekonať a o víťazovi je rozhodnuté.

2. séria
    2:1
    Za domácich sa presadil Dmitry Lugin a Omsk musí teraz skórovať.
    Vladimír SOBOTKA -1:1

2. séria
    1:1
    Na druhej strane Sobotka vyrovnal presnou strelou k ľavej tyči.
    Marcel HAŠČÁK - 1:0

1. séria
    1:0
    Marcel Haščák už Kostina strelou medzi betóny prekonal.
    Sergej ŠIROKOV

1. séria
    0:0
    Širokov Borisova svojimi kľučkami nerozhodil.

Samostatné nájazdy začínajú.

Keďže v predĺžení gól nepadol, tak o víťazovi rozhodnú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:22
    Hostia sa zatiaľ dokážu brániť, keďže Amur sa nepresnosťami vyhnal z útočného pásma.

63:40
    Amur je rozostavený v útočnom pásme a snaží sa kombinovať.

62:56
    Vladimir Pervušin dostáva 2 minúty za hákovanie a Chabarovsk môže rozhodnúť.

62:20
    Na druhej strane neuspel Berdnikov zakončením spoza bránky, Borisov mal všetky kľúčové priestory pokryté.

Martin Platko

Góly a asistencie: 40. Junkov (Safronov), rozh. náj. Lugin – 52. Širokov (Popov)