Slovan Bratislava – Senica 4:1 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
4:1 (2:1)
FK Senica
Piatok 15.08.2014, 18:30 • Pasienky, Bratislava • Niké liga

Hlavný rozhodca ukončil polčas eše skôr, než ubehla nadstavená minúta, ale bolo dávno rozhodnuté. Máme tu koniec zápasu, v ktorom dokázal domáci Slovan bez problémov zvíťaziť nad Senicou 4:1. Senica tak natiahla dlhú čiernu sériu bez výhry v zápasoch so Slovanom. Dnešný zápas bol zaujímavý. Fanúšikovia na štadióne Pasienky, ktorý nemajú v obľube a chodia sem neradi, si dnes vychutnali zápas, tlieskali. To sme už skutočne dlho na Pasienkoch nevideli. Slovan predviedol skvelú hru, hlavne Soumah, ktorý predvádza na trávniku to, čo nikto iný v našej lige. Senica sa snažila, ale dnes to na účastníka play-off Ligy majstrov nestačilo. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa. (20:21:09)

90+1

90+1
    Hlásateľ vyzýva fanúšikov, aby využili poslednú minútu na potlesk pre hráčov na ihrisku.

90
    Nadstavený čas 1 minúta.

90
    Lopta v strede ihriska. Za chvíľu sa dozvieme údaj o nadstavenom čase.

89
    Dušan Perniš vybehol von zo šestnástky, aby zabránil senickému útoku, za čo bol odmenený potleskom.

88
    Grendel to skúšal dlhým centrom, ale nenašiel spoluhráča.

86
    V Bratislave stále prší silnejšie a silnejšie, do konca zápasu zostáva cca 5 minút.

84
    Výborný pas na Tomáša Majtána, ten sa však nedokázal cez obrancu Gorosita presadiť.

83
    Senický hráč sa pošmykol, Slovanisti to využili a zobrali si loptu späť.

82
    Približne desať minút do konca, postranný rozhodca odmával ofsajd Kalabišku.

81
    Rýchly protiútok domácich, Halenár sa rútil po ľavom krídle smerom k bránke, snažil sa centrom nájsť spoluhráča, ale nepodarilo sa mu to.

81
    Po rohu sa nedokázali dostať hostia do zakončenia.

81
    Uvidíme ďalší rohový kop Senice.

80
    Už je v poriadku, v hre sa pokračuje.

79
    Hra na chvíľku prerušená, Erik Čikoš zostal ležať v šestnátke.

79
    Lopta letala z rohu do stredu šestnástky, kde si urobil priestor Dušan Perniš a vyboxoval loptu do bezpečia pre domácich.

78
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Petr Pavlík, prichádza Vitor Anselmo Gava.