1 3
Kristina Mladenovicová
2
6 6
cz Streda 16.07.2014, 14:10WTA Istanbul - TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul (tvrdý povrch)

To je pro tuto chvíli ode mě všechno, já vám děkuji za pozornost a u dalšího tenisového přenosu se s vámi opět budu těšit. (15:38:27)

V dalším kole vyzve Mladenovičová lepší z dvojice Jovanovski – Schiavoneová.

Výsledek hovoří pro Mladenovičovou jasně, ale průběh utkání zase tak jasně nevypadal. Drtivá většina gemů šla přes shodu a o výhře mladé Francouzky nakonec rozhodla především její lepší psychická odolnost.

Konec zápasu

3:6
    Zápas nakonec trval jen o pár minut déle. Druhou čistou hrou na servisu Koukalové v řadě završila Mladenovičová tento duel ve velkém stylu.

0-40
    Po forhendu trefeném rámem rakety má Mladenovičová tři mečboly!

0-30
    Dvojchybou nyní pomáhá Francouzce rovněž česká hráčka.

0-15
    Mladenovičová na úvod deváté hry tohoto setu vytáhla Koukalovou k síti a tam jí po lajně dokázala i prohodit.

3:5
    Koukalová utekla ze tří mečbolů soupeřky a poprvé v zápase prolomila její servis. Nutno však přiznat, že v tomto gemu se Francouzka porazila sama. Dala hned tři dvojchyby!

A-40
    Třetí dvojchyba Mladenovičové přináší brejkbol pro Kláru Koukalovou. Sama Francouzka nyní ukázkově vrací svou soupeřku do hry.

40-40
    Další shoda. Koukalová se do ní probojovala nebojácným returnem.

40-A
    Return druhého servisu Francouzky poslala Koukalová jen do sítě. Jakoby Mladenovičové stačilo v tomto gemu jen přehodit síť po podání.

40-40
    Ani druhý mečbol není využitý, Francouzka opět předvedla dvojchybu.

30-40
    Pokus o další vítězný úder Francouzky z forhendu zastavila páska.

15-40
    Koukalová už zápas vzdala. Na oko hezký obouručný vítězný bekhend byl tak zároveň hodně snadný.

15-30
    Teď už sedl první servis Mladenovičové a ta se přímým bodem přibližuje k vítězství v zápase.

15-15
    Return Koukalové byl po druhém servisu příliš krátký a Mladenovičová si vychutnala vítězný forhend se vší parádou.

15-0
    Dvojchybou startuje tento gem také Mladenovičová.

2:5
    Čistou hrou Mladenovičová bere servis své soupeřky. Koukalová jí k tomu pomohla dvěma dvojchybami.

0-40
    Koukalová byla před malým okamžikem blízko k tomu, aby srovnala stav na 3:3, ale nedokázala to. To jí úplně zlomilo a předvádí jednu chybu za druhou.