Karaganda – Shirak 4:0 (kon.) | Astana – Pjunik 2:0 (kon.) | Mika – RNK Split 1:1 (kon.)
Daugavpils – Víkingur 1:1 (kon.) | Laçi – Rudar Velenje 1:1 (3:2 po pen.) | Budućnost Podgorica – Folgore 3:0 (kon.)
Ekranas – Crusaders 1:2 (kon.) | Honka Espoo – Sillamäe Kalev 3:2 (po pr.) | FK Lovćen – Željezničar Sarajevo 0:1 (kon.)
Atlantas – Differdange 3:1 (kon.) | Haugesund – Broughton 2:1 (kon.) | Čichura – Turnovo 3:1 (kon.)
Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (kon.) | Jelgava – Rosenborg 0:2 (kon.) | Kalju – Fram 2:2 (kon.)
Sant Juliá – Čukarički Belehrad 0:0 (kon.) | Daugava Riga – Aberdeen 0:3 (kon.) | Brommapojkarna – VPS 2:0 (kon.)
Flamurtari – Sioni 1:2 (kon.) | Fola – Göteborg 0:2 (kon.) | Tromso – Santos Tartu 6:1 (kon.)
Zimbru Kišiněv – Škendija 2:0 (kon.) | Trnava – Hibernians FC 5:0 (kon.) | Birkirkara – Diósgyöri 1:4 (kon.)
Kukësi – Almaty 0:0 (kon.) | Aberystwyth Town – Derry City 0:5 (kon.) | Bangor City – Stjarnan 0:4 (kon.)
Europa – Vaduz 0:1 (kon.) | Fuglafjørdur – MYPA 0:0 (kon.) | Sligo – Banga Gargždai 4:0 (kon.)
Ferencvároš – Sliema 2:1 (kon.) | Koper – Čelik 4:0 (kon.) | Libertas – Plovdiv 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Qäbälä 3:0 (kon.) | Dundalk – Jeunesse Esch 3:1 (kon.) | Glenavon – Hafnarfjördur 2:3 (kon.)
Met. Skopje – FC Santa Coloma 2:0 (kon.)
FC Honka Espoo
3:2 (1:1)
JK Sillamäe Kalev
cz Štvrtok 10.07.2014, 17:30Európska liga (predkolá)

Jak jsem řekl, hosté postupují do další fáze vyřazovacích bojů. Já se s Vámi tímto loučím a přeji Vám příjemný zbytek večera. Na přečtenou! (20:05:16)

120
    Sillamäe Kalev právě vstřelil branku!
    Veledůležitá trefa o kterou se postaral JEVGENIJ KABAJEV! Hosté se tak dostávají do dalšího kola po gólů z poslední minuty. Dá se říci, že spravedlnost existuje.

118
    Murikhin se nacházel v ofsajdovém postavení. Cenné vteřinky pro Kalev utíkají.

116
    Mombilo mohl ukončit dnešní boj, ale netrefil branku.

114
    Sidorenkov zahrával rohový kop, ale k zakončení nedošlo. Skóre se tak stále přiklání více k domácím.

108
    Ratnikov se dostal ke střele, ale jeho pokus se mezi tři tyčky nevešel.

107
    Levänen se pokusil zakončit, ale jeho rána končí vedle.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První poločas prodloužení skončil.

105
    Honka právě vstřelila branku!
    Tomu říkám závěry! Nejprve v poslední minutě základní hrací doby domácí srovnali celkové skóre, teď v poslední minutě prvního prodloužení jdou do vedení. Postaral se o to RONI POROKARA!

103
    Domácí zahrávali rohový kop, ale Mäkijärviho centr adresáta nenašel.

100
    Espoo zahrávalo standardní situaci, k zakončení se dostal Mombilo, ale jeho zakončení se mezi tři tyčky nevešlo.

91
    Začal první poločas prodloužení.

90+5
    Druhý poločas skončil.

90+5
    Vnukov mohl rozhodnout, ale netrefil branku.

90+3
    K zakončení nedošlo. Nejspíše uvidíme prodloužení.

Mäkijärvi se dostal do skvělé pozice, ale nedokázal prostřelit Starodubceva. Ten vyrazil míč na rohový kop.

90+1
    Mombilo vidí ža oslavu žlutý trest.

90
    Honka právě vstřelila branku! Domácí v poslední minutě zápasu vyrovnávají! O branku se postaral střídající mladík KEVIN MOMBILO! Nejspíše tedy uvidíme prodloužení.