Karaganda – Shirak 4:0 (kon.) | Astana – Pjunik 2:0 (kon.) | Mika – RNK Split 1:1 (kon.)
Daugavpils – Víkingur 1:1 (kon.) | Laçi – Rudar Velenje 1:1 (3:2 po pen.) | Budućnost Podgorica – Folgore 3:0 (kon.)
Ekranas – Crusaders 1:2 (kon.) | Honka Espoo – Sillamäe Kalev 3:2 (po pr.) | FK Lovćen – Željezničar Sarajevo 0:1 (kon.)
Atlantas – Differdange 3:1 (kon.) | Haugesund – Broughton 2:1 (kon.) | Čichura – Turnovo 3:1 (kon.)
Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (kon.) | Jelgava – Rosenborg 0:2 (kon.) | Kalju – Fram 2:2 (kon.)
Sant Juliá – Čukarički Belehrad 0:0 (kon.) | Daugava Riga – Aberdeen 0:3 (kon.) | Brommapojkarna – VPS 2:0 (kon.)
Flamurtari – Sioni 1:2 (kon.) | Fola – Göteborg 0:2 (kon.) | Tromso – Santos Tartu 6:1 (kon.)
Zimbru Kišiněv – Škendija 2:0 (kon.) | Trnava – Hibernians FC 5:0 (kon.) | Birkirkara – Diósgyöri 1:4 (kon.)
Kukësi – Almaty 0:0 (kon.) | Aberystwyth Town – Derry City 0:5 (kon.) | Bangor City – Stjarnan 0:4 (kon.)
Europa – Vaduz 0:1 (kon.) | Fuglafjørdur – MYPA 0:0 (kon.) | Sligo – Banga Gargždai 4:0 (kon.)
Ferencvároš – Sliema 2:1 (kon.) | Koper – Čelik 4:0 (kon.) | Libertas – Plovdiv 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Qäbälä 3:0 (kon.) | Dundalk – Jeunesse Esch 3:1 (kon.) | Glenavon – Hafnarfjördur 2:3 (kon.)
Met. Skopje – FC Santa Coloma 2:0 (kon.)
FC Šachtar Karaganda
4:0 (3:0)
Shirak Gyumri FC
cz Štvrtok 10.07.2014, 14:30 • Shakhter Karagandy KAZ • Európska liga (predkolá)

Tolik z tohoto zápasu, u dalšího se budu těšit zase ve večerních hodinách. (16:23:29)

Je dobojováno, kazachstánský tým si bezpečně vybojoval postup do dalšího kola, když venku nejprve vyhrál 2:1 a nyní si před domácím publikem bezpečně poradil se Širakem 4:0. Výhra to byla zasloužená, byť se i arménský soupeř dostal do několika slibných šancí, ale nedokázal je využít.

90+1
    Žlutou kartu dostává Hakobjan (Širak Gyumri FC).

90
    Už se hraje poslední minuta zápasu, domácí mají míč pod kontrolou a v klidu dohrávájí tento duel.

86
    Blíží se závěr druhého poločasu, ještě se do šance tlačil Vičius, ale Ermakov se překvapit nenechal.

83
    Na druhé straně mířil nepřesně hostující Deble. Mokin může rozehrát míč od své brány.

80
    Deset minut před koncem zápasu sledujeme další šanci domácího týmu, střídající Murzojev protáhl brankáře Ermakova.

78
    Střídání v týmu FC Šachťor Karaganda: ze hřiště odchází Konisbajev, přichází Murzojev.

77
    Žlutou kartu dostává Simčevič (FC Šachťor Karaganda).

71
    Střídání v týmu FC Šachťor Karaganda: ze hřiště odchází Topcagič, přichází Murtazajev.

71
    Střídající Bajzhanov vypálil ze zhruba dvaceti metrů a Ermakov měl plné ruce práce.

69
    Nijak zvlášť se nevedlo ani Diopovi, který se snažil obstřelit obránce technickou střelou, neuspěl.

65
    Pokus Mailyho byl hodně nepřesný, nicméně domácím fotbalistům to vadit nemusí.

62
    Střídání v týmu FC Šachťor Karaganda: ze hřiště odchází Džidič, přichází Bajzhanov.

61
    Výsledek 4:0 a celkově 6:1 hovoří za vše, Karaganda je hodně blízko postupu. Stačí dohrát posledních třicet minutu, neboť máme za sebou již více jak hodinu zápasu.

60
    Jak už jsem říkal, dnes rozhoduje vyloženě efektivita v koncovce. Hosté nehrají úplně špatně, jenže své šance nedokáží proměnit.

58
    Největší šance Širaku přichází právě teď. Do střelecké pozice se dostal asi nejlepší hráč hostů Deble a jeho ránu perfektně vyráží brankář Mokin.

56
    Nedaří se, Diopova střela končí hodně vedle. Následně šel do brejku Kirov, jeho pokus byl sražený mimo.