Ružomberok – Ruch Chorzów 1:0 (kon.) | Sparta Praha – FK Dinamo Moskva 0:2 (kon.) | Příbram – Asteras 1:1 (kon.)
MFK Ružomberok
1:0 (1:0)
Ruch Chorzów
Nedeľa 06.07.2014, 16:00 • Štadión pod Čebraťom • Prípravný zápas

Najzaujímavejší moment druhého polčasu prišiel v 83. minúte, kedy Tomáš Lešňovský zneškodnil pokutový kop. Aj vďaka tejto situácii, no hlavne vďaka gólu Tomáša Ďubeka z prvého polčasu, sa Ružomberok teší z víťaznej generálky.

Ďakujeme vám za pozornosť a tešíme sa na vás v nasledujúcej sezóne! (18:49:08)

90
    V závere ešte hostia zahrávali roh. Zahrali ho nakrátko a po následnom centri najlepšie vyskočil Gieraga a hlavou tesne míňa bránu!

89
    Ružomberok strieda: Odchádza Lukáš Lupták a prichádza Matej Lovás.

89
    Ružomberčania išli do protiútoku, ale Ďubekov center bol príliš dlhý pre nabiehajúceho Luptáka.

86
    Domáci futbalisti z priameho kopu nič nevyťažili. Dopredu mohli ísť hostia, no ani oni si veľmi nerozumeli.

85
    Ružomberok získal priamy kop.

84
    Dnešné stretnutie sleduje 340 divákov.

83
    Pokutový kop zahrával Gigolaev a jeho strelu vyrazil Lešňovský. Štadiónom znie zaslúžený potlesk na adresu gólmana!

82
    Po Kružliakovom faule v pokutovom území získavajú hostia pokutový kop!

81
    Ďubek s Luptákom teraz dobiedzali pri prihrávke medzi obrancami a brankárom, ten však celú situáciu vyriešil.

79
    Faul v strede ihriska a loptu bude mať Ruch Chorzów.

78
    Ešte krátko pred striedaním sa domáci futbalisti vydali na útočný výlet. Turčák zachytil dlhý pas na ľavej strane a poslal loptu na Zreľáka, ktorý ešte hľadal Nagyho, no aj on prihrával a domáci hráči to napokon prekombinovali.

77
    Ružomberok strieda: Odchádza Adam Zreľák a prichádza Richard Bartoš.

75
    Prihrávka do domácej šestnástky končí v náručí ružomberského brankára.

74
    Domáci útok sa končí ofsajdovým verdiktom postranného rozhodcu.

72
    Ďubek poslal loptu z priameho kopu do pokutového územia, kde sa jeho spoluhráč dostal k strele, ktorá bola zblokovaná.

72
    Helik si pri spracovaní lopty pomohol rukou a rak bude Ruža zahrávať priamy kop.