Sunderland – Swansea 1:3 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 3:0 (kon.) | West Bromwich – Stoke City 1:2 (kon.)
Cardiff – Chelsea 1:2 (kon.) | Fulham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Hull City – Everton 0:2 (kon.)
Liverpool – Newcastle 2:1 (kon.) | Manchester City – West Ham 2:0 (kon.) | Norwich – Arsenal 0:2 (kon.)
Southampton – Manchester United 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (0:1)
Stoke City FC
Nedeľa 11.05.2014, 16:00 • The Hawthorns (West Bromwich) • Anglická Premier League

Stoke viedlo po prvom polčase 0:1 a hoci Sessegnon yvrovnal v 56.minúte, Stoke dokázalo vyhrávať aj druhýkrát v dnešnom zápase, keď sa v 87.minúte presadil Adam a rozhodol o troch bodoch pre hostí, ktorí tak ukončia sezónu na deviatom mieste s počtom 50 bodov, West Brom ukončí tento ročník na poslednom nezostupoovom mieste, teda sedemnástom. Z titulu v anglickej Premier League sa podľa očakávania radujú hráči Manchesteru City, ktorí zdolali pred malou chvíľkou Aston Villu presvedčivo 4:0 a ukončujú sezónu s počtom 86 bodov.

Odo mňa je to na dnes všetko, prajem príjemný zvyšok víkendu. (18:16:33)

90+3
    Tento duel sa už len dohráva, loptu majú na kopačkách hráči Stoke City.

90+1
    K hlavičke sa takmer dostal Vydra, ale Sorensen bol rýchlejší a vzal si loptu pre seba. Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Domáci už riskujú a vrhajú všetky svoje sily do útoku.

89
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Marko Arnautovič, prichádza Matthew Etherington.

90
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Matéj Vydra, prichádza Youssouf Mulumbu.

87
    Stoke City FC dalo gól!
    Po peknom individuálnom prieniku sa prezentoval presnou prízemnou strelou striedajúci CHARLIE ADAM, ktorý tak svojím siedmym presným zásahom v tomto ročníku posiela hostí do vedenia 1:2.

86
    Po peknej kombinácii domáceho celku sa dostal k strele aktívny Sessegnon, ale mieril tesne nad brvno Sorensenovej svätyne.

83
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Craig Dawson, prichádza Liam O'Neil.

81
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Jonathan Walters, prichádza Charlie Adam.

80
    Sessegnona je v závere zápasu vidieť a tentokrát sa prezentoval peknou strelou po individuálnom prieniku.

78
    Sessegnon, autor vyrovnávajúceho gólu, najskôr stratil v súboji s tromi súpermi loptu a následne predviedol sklz na hranici pravidiel, ktorý však rozhodcovia nakoniec ako faul neposúdili.

77
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Peter Odemwingie, prichádza Peter Crouch.

76
    Hrá sa najmä v strede pola a zdá sa akoby ani jeden z tímov už nechcel urobiť chybu. Dopredu sa predieral Berahino, ktorý bol však čisto odzbrojený jedným z hosťujúcich obrancov.

73
    Domáci mali veľkú šancu v podobe voľného kopu, ale nedokázali ju využiť.

71
    Ospravedlňujem sa za menší technický výpadok, zápas pokračuje za stave 1:1 a videli sme nepresný pokus hosťujúceho Odemwingieho, po ktorom sa bude vykopávať od Fosterovej brány.

63
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Morgan Amalfitano, prichádza Víctor Anichebe.

61
    Obrat sa nekonal po nevýraznom rohu domácich, alke mohol sa konať teraz, keď hlavičkoval autor prvého gólu, Sességnon, ale Sorensen bol tentokrát pozorný.