Sunderland – Swansea 1:3 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 3:0 (kon.) | West Bromwich – Stoke City 1:2 (kon.)
Cardiff – Chelsea 1:2 (kon.) | Fulham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Hull City – Everton 0:2 (kon.)
Liverpool – Newcastle 2:1 (kon.) | Manchester City – West Ham 2:0 (kon.) | Norwich – Arsenal 0:2 (kon.)
Southampton – Manchester United 1:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:3 (0:2)
Swansea City
Nedeľa 11.05.2014, 16:00Anglická Premier League

Skončil sa dnešný zápas medzi Sunderland AFC a Swansea City a to výsledkom 1:3 v prospech hostí. Treba však podotknúť, že Sunderland bol Swansea po 90 minút vyrovnaným súperom, dnes mu však chýbalo to povestné šťastíčko.

Dámy a páni, to je odo mňa pre túto sezónu Premier League všetko, verím, že ste si posledný sezónny ligový zápas týchto tímov užili rovnako ako ja. Ja sa na vás teším opäť na jeseň, kedy nám odštartuje sezóna 2014/2015. Dovtedy sa s vami lúčim, prajem pekný zvyšok víkendu, prenosom vás sprevádzal Lukáš Pancurák.

90+3
    Na útočnej polovici sa usadili hráči v bielych dresoch, je však zrejmé, že gól už dať nechcú. Foy sa pozerá na svoje hodinky a bude pískať koniec.

90+2
    Beží nám predposledná minúta zápasu, už sa pravdepodobne nič neudeje.

90+1
    Striedajúci Altidore padá po súboji s Bartleyom v pokutovom území, faul sa nepíska.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

89
    Stretnutie sa už dohrá v pokoji v strede ihriska, loptu majú na kopačkách hostia. Domáci priaznivci pomaly vstávajú zo svojich sedadiel a ďakujú svojim miláčikom za výkony v tejto sezóne, na toto sa dá pozerať od rána do večera.

88
    A 2 minúty pred koncom si už aj domáci uvedomujú, že pšťať sa do bezhlavých útočných akcií by bolo riskantné, prípadný 4 inkasovaný gól by bol pre AFC skutočne krutý.

87
    Hosťujúci tréner rozdáva úsmevy na všetky strany, s hrou svojho tímu v dnešnom zápase veru môže byť nadmieru spokojný.

86
    Aj napriek snahe AFC urobiť niečo s týmto výsledkom si dovolím tvrdiť, že o víťazovi dnešného stretnutia je už rozhodnuté, Swansea už bude zápas len dohrávať.

85
    Žlté karty sa teraz rozdávajú ako na bežiacom páse. Treba však povedať, že táto bola naprosto zaslúžená, Dyer sa po zákroku Bridcutta len s ťažkosťami zdvíha z trávnika.

83
    Posledné striedanie zápasu a aj sezóny prichádza necelých 7 minút pred záverečným hvizdom. S domácimi fanúšikmi sa lúči O'Shea, nahradí ho Altidore.

83
    Zaujímavá situácia na ihrisku. Vergini nedovoleným spôsobom zastavil Bonyho, žltú kartu však vidí Borini. Podľa toho, ako sa Foy rozčertil usudzujem, že mu Borini na ihrisku nevyznaval lásku.

82
    Bony chcel definitívne rozhodnúť, čo by sa mu zrejme aj podarilo, keby Ba nezrazil loptu priamo do rukavíc Mannoneho.

82
    Už len 8 minút nás delí od záverečného hvizdu rozhodcu Foya, fantastický fanúšikovia domácich si aj napriek nepriaznivému skóre 1:3 v prospech Swansea užívajú posledné minúty sezóny.

81
    Borini sa teraz chytá za hlavu a veru oprávnene. Jeho strelecký pokus ohrozil len fanúšikov na tribúne, Tremmel zasahovať nemusel.

80
    Štandardka pre domácich.

79
    Tak konečne sme videli náznak šance, Ba však mieril veľmi nepresne. Nevadí, na ihrisku sme po dlhej dobe aspoň zazreli futbalový moment.