Sunderland – Swansea 1:3 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 3:0 (kon.) | West Bromwich – Stoke City 1:2 (kon.)
Cardiff – Chelsea 1:2 (kon.) | Fulham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Hull City – Everton 0:2 (kon.)
Liverpool – Newcastle 2:1 (kon.) | Manchester City – West Ham 2:0 (kon.) | Norwich – Arsenal 0:2 (kon.)
Southampton – Manchester United 1:1 (kon.)
Cardiff City FC
1:2 (1:0)
Chelsea FC
Nedeľa 11.05.2014, 16:00Anglická Premier League

To je už z tejto sezóny anglickej Premier League odo mňa všetko. Ďakujeme za pozornosť a teším sa pri prenosoch v novej sezóne. (17:55:37)

Je dobojované! Cardiff veľmi dlho držal nádejné vedenie 1:0, ale potom Mourinho svojim striedaniami oživil hru Chelsea. Najprv v 73.minúte vyrovnal Schürrle na 1:1 a ten istý hráč potom prihrával Torresovi, ktorý o dva minúty otočil skóre v prospech The Bules. Hostia napokon v poslednom zápase sezóny zvíťazili na trávniku Cardiffu 1:2.

90+3
    Dobre rozohraným priamym kopom Oscar vystrašil Marshalla, ale ten nakoniec nemusel zasahovať.

90+2
    Po faule Fábia bude Chelsea zahrávať priamy kop.

90+2
    Následný rohový kop Chelsea rozohral Oscar nakrátko.

90+1
    Krásnu prihrávku za obranu dostal Schürrle a po prvom dotyku vystrelil pod hornú tyč, kde Marshall krásne vyrazil nad brvno.

90
    Hlavný rozhodca Oliver nadstavuje 3 minúty.

90
    Whittingham však svojim centrom nenašiel hlavu spoluhráčov.

90
    V poslednej minúte riadnej hracej doby získava Cardiff rohový kop.

89
    Striedanie v tíme Cardiff City FC: z ihriska odchádza Campbell, prichádza James.

89
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Hazard, prichádza Swift.

88
    Žltú kartu dostává Matić (Chelsea FC).

88
    Schürrle prenechal loptu Torresovi, ale ten stroskotal na jednom z obrancov Cardiffu.

87
    Pri postrannej čiare sa dostal k centru Fábio, ale jeho pokus neviedol k ohrozeniu Schwarzera.

85
    A na druhej strane mohol prísť tretí gól Chelsea, keď Schürrle poslal do šestnástky presnú prihrávku na Hazarda, ktorý v dobrej pozícii prestrelil bránku.