Slovensko U18 – Spojené Arabské Emiráty U18 1:1 (kon.) | Česko U18 – Ukrajina U18 0:1 (kon.)
Česká republika U18
0:1 (0:0)
Ukrajina U18
Pondelok 28.04.2014, 15:00 • Nové Mesto nad Váhom • Slovakia Cup 2014

Je dobojované, víťazom dnešného duelu sa stala Ukrajina, ktorá zdolala Českú republiku gólom z pokutového kopu. Jeho autorom sa v 47. minúte stal Vachiberadze. V druhom polčase sa po strelenom góle Ukrajina sústredila takmer výhradne na defenzívnu hru a českému tímu sa aj napriek veľkej snahe nepodarilo vyrovnať.

Po dnešnom zápase tak na čelo skupiny A putuje práve Ukrajina, keďže v ostatnom zápase Slovensko remizovalo so Spojenými arabskými emirátmi 1:1.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dňa. (16:48:19)

90+3
    Česi ešte získali loptu na vlastnej polovici, zrejme sa však už ohrozenia Mozilovej brány nedočkáme.

90+1
    Hra sa však odohráva na polovici českého tímu, vyzerá to tak, že Ukrajina si už najtesnejšie vedenie postráži.

90
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadnej hracej doby sa budú nadstavovať ešte tri minúty.

89
    V útoku súpera veľmi nepríjemne k zemi poslal Ševčenko, za čo si vyslúžil aj kartu žltej farby.

85
    Začalo nám posledných päť minút riadnej hracej doby, Česi sa stále nedostávajú k strele, ba ani na dostrel brány súpera.

84
    Hra uviazla v strednej časti ihriska, lopta tu často mení majiteľa. Českým futbalistom sa čas na vyrovnanie rýchlo kráti.

82
    Českí futbalisti zostávajú aj naďalej v útoku bezzubí, treba však uznať, že Ukrajinci veľmi zodpovedne bránia.

79
    Prudká strela z priameho kopu však bola mierená iba do českého múru, následne sa Česi oslobodili dlhým odkopom.

78
    Ukrajina sa bez väčších problémov ubránila, naopak hráči sa pustili do rýchlej kontry a tesne pred hranicou pokutového územia získali priamy kop.

77
    Česi sa okamžite dostali za stredovú čiaru bez najmenšieho odporu. Takács to skúsil z veľkej diaľky a Mozil mal veru čo robiť aby prudkú strelu vyrazil na roh.

75
    Až teraz, keď Kiryukhantsev vybojoval na krídle loptu a podporil útok Ukrajinci zaútočili. Dlho to však netrvalo, po jednom nepresnom centri sa hráči okamžite sťahujú na vlastnú polovicu ihriska.

73
    Ukrajinci pokračujú v prehusťovaní priestoru na vlastnej polovici, okrem jedného vysunutého útočníka sa všetci hráči zapájajú do obrannej hry.

72
    Ukrajinskí hráči už úplne prestali útočiť, posledné minúty sa hrá v podstate na jednu bránu.

71
    Českým hráčom to dnes veru nejde, aj keď teraz budú mať k dispozícii rohový kop po peknej individuálnej akcii Batku.

69
    Pri lopte sú síce Česi, no nachádzajú sa veľmi ďaleko od brány. Ich súper ich drží skrátka a nedovoľuje im ohroziť Mozilovu bránu.