Udinese – Catania 1:0 (kon.) | Livorno – Inter 2:2 (kon.)
A.S. Livorno Calcio
2:2 (0:2)
Inter Miláno
Pondelok 31.03.2014, 21:00 • Stadio Armando Picchi, Livorno • Talianska Seria A

To je na dnes všetko, viac sa toho v dbešnom zápase neudeje. AS Livorno Calcio doma remizuje s Interom Miláno 2:2. Stretnutie malo diametrálne odlišné polčasy. Ten prvý patril Milánčanom, ktorí dali dva góly. Skóre otvoril v 37. minúte Hernanes, k nemu sa pridal Palacio gólom do šatne. Livorno ale zápas nevzdalo, naopak. V 54. minúte znížil po rohovom kope Paulinho. Emeghara zariadil 5 minút pred koncom pre domáce Livorno aspoň bod, ktorý si za výkon v druhom polčase určite zaslúžilo. (23:00:31)

90+2
    Icardi si nabehol na prihrávku a prudkou hlavičkou ju poslal smerom na bránku. Dobrá strela míňa o kúsok cieľ a putuje nad brvno do zámedzia. Lopta prekročila čiaru a bude z toho odkop od bránky.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 4 minúty.

90
    Kuzmanović sa nedokázal vyhnúť ofsajdovej pasci.

89
    Zanetti vhadzuje na útočnej polovici, Inter sa snaží rozhodnúť

87
    Žltú kartu dostává Botta (Inter Miláno).

86
    Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Alvarez, prichádza Botta.

85
    A.S. Livorno Calcio dalo gól!
    Hráčom Livorna sa predsa len podarilo vyrovnať. INNOCENT EMEGHARA sa preštrikoval do pokutového územia a napriahol k prízemnej strele presne do pravého dolného rohu bránky. Handanovič nemal šancu. Prekrásna individuálna akcia.

84
    Icardi pekným spracovaním získal centrovanú loptu vo vnútri šestnástky. Loptu poslal prízemnou strelou do ľavého dolného rohu bránky. Bardi ale predviedol výborný reflex a loptu vytlačil. Svetový zákrok!

82
    Benassi získal pre seba nejaký meter priestoru a pokúsil sa ohroziť gólmana súpera z veľkej diaľky. Jeho krásny pokus skončil len niekoľko centimetrov nad brvnom. Bude to odkop od bránky.

81
    Žltú kartu dostává Samuel (Inter Miláno).

80
    Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Jonathan, prichádza Zanetti.

79
    Mbaye si pýta ošetrenie. Pomoc lekárov dostane mimo hracej plochy.

78
    Guarin poslal loptu hlavou z bezprostrednej blízkosti na bránku po tom, ako sa dostal k odkopnutej lopte. Jeho pokus ale zastavil obranca súpera a skóre duelu tak ostáva nezmenené.

77
    To bola veľká strelecká príležitosť! Icardi predviedol dobrý nábeh do veľkého vápna a milimetrový pas za obranu poslal na bránku. Jeho pokus ale jeden z obrancov zablokoval brilantným sklzom.

75
    Hráči z Livorna kombinujú v strede poľa a kontrolujú tak dianie na ihrisku. Jeden z obrancov ale pristupuje k nim a ich snahe dáva červenú a berie im loptu. Livorno má výhodu rohového kopu.

73
    Striedanie v tíme A.S. Livorno Calcio: z ihriska odchádza Greco, prichádza Siligard.