Belenenses – Setúbal 1:3 (kon.) | Arouca – Olhanense 2:0 (kon.) | Lisabon – Porto 1:0 (kon.)
FC Arouca
2:0 (1:0)
SC Olhanense
cz Nedeľa 16.03.2014, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca • Primeira Liga

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:07:54)

Hned vzápětí píská hlavní sudí konec zápasu. Domácí vítězí 2:0 a můžeme konstatovat, že zaslouženě. V prvním poločase se prosadil z pokutového kopu Roberto. Ve druhém poločase mohli domácí zvýšit vedení, to se jim ale nedařilo. V poslední minutě mohlo být srovnáno, Cássio předvedl parádní zákrok. Arouca si ještě celou situaci zkomplikovala, po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch Ceballos. V poslední minutě však domácí zase kopali pokutový kop. Vedení tak ještě pojistil Nouioui. Důležité tři body pro Aroucu, hosté jen potvrdili, jak jsou na tom v zápasech na hřištích soupeře.

90+5
    Arouca právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Druhou penaltu si vzal na starost HASSEN NOUIOUI a ten je taktéž úspěšný, 2:0!

90+5
    Hostující Mladen navíc vidí za faul ve velkém vápně žlutou kartu.

90+4
    Byla nařízena penalta pro domácí!

90+4
    Domácí brankář Cássio s rozehrávkou nespěchá a hlavní sudí mu uděluje žlutou kartu za zdržování!

90+3
    Pětiminutové nastavení je ve své polovině, s hosty to nevypadá nejlépe.

90+2
    Hraje se na obranné polovině Olhanense, domácí chytře zdržují.

90+1
    Domácím se situace ještě komplikuje. Druhou žlutou kartu vidí Ceballos, který tak předčasně míří do sprch.

90
    Poslední střídání zápasu. Serginha nahrazuje Simao.

89
    Obrovská šance hostů! Tak hosté se málem dočkali! V obrovské příležitosti Marreco, který se dostal ke střele! Brankář Cássio však předvedl neskutečný zákrok!