HK Poprad
3:2 (0:2, 1:0, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Sobota 15.03.2014, 20:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 1. liga žien play-off

Vážení športoví priatelia, skončil sa nám tretí zápas finále 1. ligy žien, v ktorom zvíťazili popradské hokejistky nad tými zo Spišskej Novej vsi pomerom 3:2, keď o osude zápasu rozhodlo až predĺženie.

Ďalší zápas je na programe hneď zajtra o 16:30.
    Príjemný zvyšok večera želá Lukáš R. Ovšonka. (22:36:21)

63:35
    Poprad dal gól!
    Tak a popradské hokejistky dokázali skórovať! Spomedzi kruhov sa dokázala presadiť JANKA ČULÍKOVÁ, ktorá definitívne spečatila výhru Popradu!
    Bez asistencie.

63:16
    Vhadzovanie po pravici Zuziakovej.

63:10
    Z modrej línie to teraz skúšala aj Žitňanská, no tá svojim projektilom nezaskočila spišskonovoveskú gólmanku.

61:14
    Od modrej čiary vypálila Krajňáková a následne sa o dorážku pokúšala ešte Staroňová, no nedokázali ani jedna z nich usmerniť puk za Zuziakovej chrbát.

60:31
    Popradčanky majú možnosť presilovej hry. Dve minúty dostáva Martina Muchová, ktorá sa previnila držaním.

60:11
    Popradčanky sa hneď na úvod dopustili zakázaného uvoľnenia.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Nasleduje 10-minútové predlženie po štyroch hráčkach na oboch stranách.

Skončilo sa nám posledných 20 minút riadnej hracej doby, v ktorých sme videli gól na strane Popradu, keď sa v 52. minúte presadila Bednárová.
    Hra sa bude pokračovať aj v predĺžení, ktoré uvidíme približne o 22:25.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:23
    Popradská brankárka Lambertová si pripísala na svoje konto dobrý zákrok, keď dokázala zlikvidovať strelu od Nikoly Balášovej, ktorá pálila od modrej čiary.

58:20
    Obrovská možnosť pre Majkuthovú, ktorá sa dostala s pukom pred popradskú bránku, no z tesnej blízkosti nedokázala prekonať gólmanku Lambertovú!

57:58
    Vhadzovanie v obrannom pásme Popradu, po tom, čo Mikesková pálila do výstroje Lambertovej.

56:57
    Muchová strieľala spomedzi kruhov, no nepodarilo sa jej prekvapiť gólmanku Lambertovú, ktorá s prehľadom túto strelu chytila.

56:15
    Obercianová zakončovala z tesnej blízkosti Zuziakovej, no nepodarilo sa jej ju prekonať. Následne aj dorážala svoju strelu, ale tiež nebola úspešná.

55:58
    Hostia v plnom počte.

55:05
    Už dlhšiu dobu nevidíme žiadne zakončeniu. Spišiačky pravdepodobne upokojujú hru.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 33. Gorecká (Krajňáková), 52. Džurňáková (T. Ištocyová), 64. Čulíková – 5. Sroková (Jurčová), 19. Sroková (Jurčová)

HK Poprad: Lambertová – Országhová ("A"), Voščeková, Krivianská, T. Ištocyová, Lalíková, Kováčiková, Žitňanská, Gaborčíková – Obercianová, Drdáková, Danková, Čulíková, Gorecká, Bednárová ("A"), Korenková, Šulíková, Krajňáková, Džurňáková ("C"), Staroňová, L. Ištocyová
    HK Spišská Nová Ves: Zuziaková – Balášová, Turcsányiová ("A"), Tothová, Majkuthová, Klimášová – Pastvová, Muchová ("C"), Sabolová, Plencnerová ("A"), Kežmarská, Csiszérová, Sroková, Jurčová, Mikesková

Rozhodca: Mária Zemiaková – Michaela Kúdeľová, Viera Šilhavíková