Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.) | Inter – Turín 1:0 (kon.) | Lazio – Bergamo 0:1 (kon.)
Chievo – CFC Janov 2:1 (kon.) | Parma – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Sampdoria – Livorno 4:2 (kon.)
Bologna – Sassuolo 0:0 (kon.) | Neapol – AS Rím 1:0 (kon.)
Chievo Verona
2:1 (1:0)
CFC Janov
cz Nedeľa 09.03.2014, 15:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona) • Talianska Seria A

Tolik tedy italská liga, myslím, že dnešní zápas nabídl slušnou podívanou, u dalších mačů se budu těšit zase příště. Na počtenou. (17:00:05)

Dnešní utkání sledovalo 11000 diváků.

Je to tak. Máme tu konec, neskutečný závěr a jen důkaz toho, že fotbal dokáže být někdy velice krutý. Celý druhý poločas bojoval Janov o vyrovnání, toho se dočkal dvě minuty před koncem. Stejně však pojede domů bez bodů. Druhá penalta udělala své a Paloschi ji bezpečně proměnil. Na to už se nemohl dívat hostující trenér, který smutně odkráčel do kabin. Jeho mužstvo odehrálo dobrý zápas, ale nakonec prohrálo v samotném závěru zápasu.

90+3

90+3
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Neskutečný závěr zápasu. Ačkoliv hosté vyrovnali, tak o bod velice rychle přišli. ALBERTO PALOSCHI dnes podruhé v zápase proměnil penaltu a Verona s největší pravděpodobností získá tři body.

90+3
    Žlutou kartu dostává Marco Motta (Janov CFC).

90+2
    Dějí se věci. Byla nařízena druhá penalta zápasu a opět pro Veronu. Trenér hostů rezignovaně opustil střídačku a šel do kabin. Fauloval Motta a rozhodčí ani chvíli neváhal.

90
    Ještě však není konec, nastavují se tři minuty.

89
    Tak se to nakonec Janovu povedlo, v závěru zápasu vydoloval alespoň bodík.

88
    Janov právě vstřelil branku!
    Přeci jen se hosté dočkali zasloužené odměny za aktivitu. ALBERTO GILARDINO si našel prostor na malém vápně a po přesném rohu si naskočil na hlavičku, po které končí míč v síti. Asistence: Stefano Sturaro.

88
    Ne, jeden z hostujících hráčů to provedl prachbídně. Trefil pouze zeď.

87
    A teď pozor, standardka pro Janov ze zhruba sedmnácti metrů. To je velice dobrá palebná pozice.

86
    Žlutou kartu dostává dos Santos Claiton (Chievo Verona).

86
    Chievo brání těsný výsledek a zdá se, že má hru pod kontrolou. Navíc dobře vypálil Claiton, jenže pouze do rukavic Perina.

85
    Posléze je odpískán útočný faul Centurióna na brankáře a nejlepšího hráče Verony.

84
    Na rohy 6:7 pro Janov. Další rozehrál Gilardino a hlavička Sturara končí nad bránou.

83
    Ještě má na to něco kolem deseti minut i s nastavením. Stále se hraje před bránou Verony, jenž brání hubený výsledek.

82
    Obrázek je stále stejný, Janov hraje takový ten zápas, kdy by mohl bušit do soupeře snad do půlnoci a stejně by Agazziho nepřekonal.

81
    Kdepak, přetažený centr Sturara končí daleko za brankovou čárou. Agazzi bude rozehrávat od své svatyně.