Villarreal – Vigo 0:2 (kon.) | Granada – Real Betis 1:0 (kon.) | Getafe – Real Madrid 0:3 (kon.)
Bilbao – Espanyol 1:2 (kon.) | Sevilla – Valencia 0:0 (kon.)
Granada CF
1:0 (1:0)
Real Betis
Nedeľa 16.02.2014, 12:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španielska LaLiga

Hlavný rozhodca fúkol do svojej píšťalky a tak sa zápas skončil 1:0. V druhom polčase sme teda gól nevideli a tak sa gól Pitiho z 31. minúty ukázal byť víťazný. Zápas poznačilo množstvo žltých kariet, ktoré dnes hlavný rozhodca udelil. K nim pridal aj ďalšie dve červené, takže ani jeden z tímov nedohral v kompletnom zložení.

Po dnešnom zápase Granada poskočí už na 12. miesto v tabuľke, naopak Real Betis bude aj naďalej okupovať poslednú priečku v tabuľke.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a nabudúce dovidenia. (13:52:58)

90+4
    Koniec zápasu sa blíži, posledné sekundy sa dohrávajú na polovici Realu Betis, domáci tím môže oslavovať tesné víťazstvo.

90+3
    Zdá sa, že Granada si už tesný výsledok postráži, hostia sú rozhodení a zdá sa, že s nepriaznivým výsledkom sa už zmierili.

90+2
    Antonio Amaya to zase prehnal s bojovnosťou, úplne zbytočne fauloval súpera, rozhodca vyťahuje žltú kartu a keďže dnes už jednu videl tak ide predčasne pod sprchy!

90+2
    Juanfran bojoval na pravom krídle, posielal center do šestnástky, tam ale úradovala pozorná defenzíva Granady.

90+1
    V nich sa ešte podarilo Realu Betis vybojovať rohový kop, ktorý sa zakončil strelou na Roberta, ten však všetko videl a loptu chytil.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadnej hracej doby sa budú nadstavovať ešte 4 minúty.

90
    Riki mohol rozhodnúť, po jeho úniku dokázal prekonať Adána, no lopta tesne minula pravú tyč!

90
    Začala nám posledná minúta riadneho hracieho času, stále sa hrá ďaleko od domácej brány.

89
    Granada aj naďalej operuje na polovici Realu Betis, na ihrisku začínajú zohrávať svoju úlohu aj nervy, domáci hráči zbierajú sekundy všade kde sa dá.

88
    Hlavný rozhodca dnes očividne rád vyťahuje karty zo svojho vrecka, ďalšiu udeľuje Rikimu, ktorý nafilmoval pád v súperovej šestnástke.

87
    Hra pokračuje pred šestnástkou Realu Betis, tribúny už oslavujú víťazstvo, na definitívu si ale budú musieť počkať.

86
    Žltú kartu dostane aj N'Diaye, ten sklzom zostrelil prenikajúceho Recia.

86
    Loptu majú na svojich kopačkách hostia, tí kombinujú na polovici Granady, sú však ďaleko od brány. Ich hru odmeňujú domáce tribúny hlasný piskotom.

85
    Posledné striedanie Granady znamená, že do hry zasiahne aj Foulquier, ktorý príde na miesto Brahimiho.

84
    S bojovnosťou to v útoku trošku prehnal Léo Baptistão, ten v zápale boja fauloval domáceho hráča a vidí kartu žltej farby.

83
    Hra pokračuje na polovici Realu Betis, to určite domácim hráčom vyhovuje, tí sa snažia udržať loptu čo najďalej od vlastnej brány.

82
    Domáci tréner Lucas Alcaraz strieda po druhý raz v zápase, z ihriska sa príliš neponáhľa El-Arabi, vystrieda ho Riki.