Marítimo – Setúbal 1:0 (kon.) | Arouca – Nacional 1:1 (kon.) | Guimarães – Rio Ave 1:0 (kon.)
Ferreira – Benfica 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Porto 1:2 (kon.)
Vitoria Guimarães
1:0 (1:0)
Rio Ave FC
cz Nedeľa 16.02.2014, 17:00 • D. Afonso Henriques, Guimarães • Primeira Liga

To je z dnešního online přenosu vše, přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:02:05)

Je za námi utkání, ve kterém vítězí domácí celek Vitória SC Guimarães. Jedinou branku tohoto duelu vstřelil v 9. minutě útočník Barrientos. Druhá půle se nesla ve znamení velké nedisciplinovanosti obou celků. Sudí v dnešním utkání udělil celkem 11 žlutých karet! Guimarães si tedy připisuje do tabulky 3 cenné body za vítězství 1:0.

90+1
    V nastavení ještě sudí dává jednou žlutou kartu, provinivším hráčem je André Santos.

90
    Probíhá poslední minuta utkání, uvidíme, zda se Riu Ave podaří vyrovnat a odvést si z Guimarãese aspoň bod.

85
    Další střídání na domácí straně hřiště opouští Tomané, do pole přichází Maazou.

83
    Faulem se nyní provinil Pedro Santos a sudí Costa mu ihned ukazuje žlutou kartu.

80
    Střídání i na straně Guimarães, Tiaga Rodriguez nastupuje, z hřiště odchází Crivellaro.

79
    Felipe Augusto, který před malou chvíli dostal žluto kartu, odchází ze hřiště. Nahrazuje ho Rúben Ribeiro.

76
    Sudího zřejmě baví často vytahovat karty z kapsičky, dalším hráčem, který dostává žlutou je Felipe Augusto.

75
    Tak to je neskutečné, žlutou kartu obdržel i domácí brankář Douglas.

74
    Hráči Ria Ave zvyšují tempo hry a hráči Guimarãese si pomáhají fauly, další žluto kartu vidí za nedovolený zákrok Moreno.

73
    Na hřišti nyní vládnou emoce, za nadávky na adresu sudího dostává žlutou hostující gólman Ederson.

73
    Se žlutými kartami se nejspíše roztrh pytel, dalším potrestaným je André.

72
    Žlutý kartónek nyní dostává Ukra, který si viditelně přidržel jednoho z domácích.

71
    Rio Ave zahrávalo rohový kop, centr však poze proletěl mezi těly hráču a Douglas bude rozehrávat od své branky.

69
    Střídání využívá i Guimarães. Z hřiště odchází střelec prozatím jediné branky, Barrientos, nahrazuje jej Malonga.