Marítimo – Setúbal 1:0 (kon.) | Arouca – Nacional 1:1 (kon.) | Guimarães – Rio Ave 1:0 (kon.)
Ferreira – Benfica 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Porto 1:2 (kon.)
FC Arouca
1:1 (1:1)
CD Nacional
cz Nedeľa 16.02.2014, 17:00 • Estádio municipal de Arouca • Primeira Liga

Ve druhém poločase branka nepadla, vypadá to, že s remízou jsou oba tábory spokojeny. To je pro tento zápas vše, užijte si zbytek neděli a příště napočtenou! (18:59:50)

90+2
    Taktické střídání na domácí straně. Soares nahradil Ceballose.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

88
    Přímý kop Tinoco nasměroval někam vysoko na tribunu.

87
    Zainadine (NAC) srazil k zemi Serginha a rozhodčí to ocenil žlutou kartou.

85
    Další žlutou kartu v dnešním zápase právě obdržel Claudemir (NAC).

83
    Domácí podruhé střídají, útočníka Lassada nahradil Cissé.

80
    Tinoco nacentroval, Pintassilgo hlavičkoval a Gottardi se musel hodně ohánět, aby tečovaný míč neskončil gólem.

79
    Reginaldo pronikl po pravém křídle a vyprášil Cássiovy rukavice. Roh pro Nacional.

77
    Druhý poločas není tak zajímavý, jako ten první. Většina dění se odehrává poblíž půlící čáry, vzruchu je minimum.

72
    Arouca střídá, střelec úvodní branky Claro je nahrazen Serginhem.

70
    Iván Balliu (ARC) obdržel žlutou kartu.

69
    Nacional podruhé střídá. Odchází Djaniny, za něj přichází João Aurélio.

64
    Nic světoborného a především důležitého se na hřišti neděje, hra je rozkouskována všudypřítomnými auty a na kráse jí to příliš nepřidá...

57
    Lassad se dostal do další příležitosti, jeho hlavička ale postrádala razanci a přesnost, snadná práce pro Gottardiho.

54
    Jejka hokejka, domácí mohli jít opět do vedení! Lassada obrana Nacionalu pustila až do vápna, odkud domácí forvard nastřelil boční síť.

50
    Claudemir vyslal na Cássia pokus, který ale nebyl nikterak nebezpečný a domácí gólman si s ním hravě poradil.