Arsenal – Manchester United 0:0 (kon.) | Everton – Crystal Palace 0:0 (odl.) | Manchester City – Sunderland 0:0 (odl.)
Newcastle – Tottenham 0:4 (kon.) | Stoke City – Swansea 1:1 (kon.) | Fulham – Liverpool 2:3 (kon.)
Arsenal FC
0:0 (0:0)
Manchester United
Streda 12.02.2014, 20:45 • Emirates • Anglická Premier League

V megašlágri anglickej ligy sme gól nevideli, hoci neraz sa diváci určite už zdvíhali zo sedadiel a videli v bráne gól. Volali po tom akcie Rooneyho s van Persiem a Cazorlu s Ozilom na druhej strane. V jednom prípade sa triaslo brvno, v tom druhom tiež po famóznom zákroku brankára sa sieť rovnako nevlnila. Do poslednej minúty nebolo jednoznačné, kto je ku gólu bližšie a kto je väčším favoritom a preto je možno aj spravodlivé, že tímy si body rozdelili. To však v tabuľke nič nerieši a tímy potešili jedine svojich konkurentov. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:35:36)

90+4
    ManU je pri lopte, ale nejde dopredu a vyhovuje mu remíza.

90+4
    Young bol potrestaný žltou kartou taktiež, vinou faulu.

90+3
    van Persie v uhle cez brankára neprešiel, Carrick mu poslal nie príliš najlepšiu nahrávku.

90+2
    Rozhodca ešte nadstavuje 3 minúty.

90+2
    De Gea chytal famóznu strelu Cazorlu k žrdi, opäť svoj tím podržal! Stále nie je rozhodnuté.

90+1
    De Gea ale ani nemusel riešiť strelu Ozila, tá mierila do múru.

90
    Cazorla vybojoval po faule na svoju osobu neďaleko šestnástky dobrý priamy kop.

89
    V ostatných minútach sa musí ManU brániť a riešiť závar vo svojom vápne. Cleverley chyboval pri rozohrávke a takmer z toho pramienila ďalšia dobrá možnosť.

88
    Sagna videl za taktický faul žltú kartu.

87
    Ozil s Cazorlom famózne spolupracovali vo vápne, druhý menovaný mieril placírkou k žrdi dobrú strelu, ale De Gea skvele vytlačil loptu mimo svojich žrdí a zachránil svoj tím od inkasovania!

86
    Vysunutá obrana ManU teraz Arsenalu nedovolila čokoľvek závažné vymyslieť a preto sa hra opäť presunula smerom k Szczęsnému. Aj keď iba na chvíľku.

85
    Ak by do zápasu nastúpil Ryan Giggs, zaznamenal by proti Arsenalu už svoj 51. zápas v kariére vo všetkých súťažiach. To je obdivuhodné číslo. Ale keďže United už striedať nebudú, ostane pri 50-tke.

84
    Nikto sa s jedným bodom zmieriť nechce, ale v ofenzíve to podľa toho stále nevyzerá. Pochváliť však je potrebné pre zmenu obranu. Tá má čo robiť, aby skóre nebolo zmenené.

82
    Do hry sa v drese hostí dostane Young, keď nahradí Valenciu.

83
    Bola to najväčšia šanca v zápase a možno už hostia aj prevýšili intenzitu vážnosti gólových príležitostí na svoju stranu.

81
    Rooneyho spolupráca s van Persiem prišla desať minút pred koncom. Prvý menovaný fantasticky nacentroval na hlavu Holanďana a ten polorybičkou mieril do siete. Lenže Szczęsny pravou rukou vytesnil loptu do brvna!