Bonusia Ostrava – Ne 3:16 (kon.) | Tatran – Jihlava 6:5 (po pr.) | Židenice – Chodov 0:3 (kon.)
ELITE PRAHA – Vítkovice 1:3 (kon.) | Liberec – Bohemians - NE 3:6 (kon.) | Královské Vinohrady – Olomouc 4:5 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
6:5 (2:1, 1:1, 2:3 - 1:0)
FBŠ AL INVEST Jihlava
cz Piatok 07.02.2014, 19:00 • SH TJ Tatran Střešovice • ČEZ Extraliga žen (CZ)

To je ode mne vše a já Vám přeji nádherný zbytek dnešního večera, užijte si i následný už olympijský víkend a v neděli z této haly opět při textovém onlinu Na Viděnou. (21:03:38)

Nejlepšími hráčkami jsou Tereza Slavíková (JIH) a Andrea Tvrzová (STR).

65:00

61:44
    Střešovice právě vstřelily branku!
    ANDREA TVRZOVÁ utekla podél mantinelu hostující obraně podél mantinelu a střelou zápěstím od něj prostřeluje Frühbauerovou. Ukončuje tak tento zápas a přibližuje zase o další krůček Střešovice do play off. Bez asistence.

60:53
    Celek z Vysočiny zatlačil Tatran před branku. Střely však končí pouze v rozích.

60:01

Jihlava si tak ještě musí počkat na premiérové vítězství, ke kterému ji dnes scházelo neuvěřitelných 6 vteřin. Nutno dodat, že remíza z dnešního zápasu je více než spravedlivá a uvidíme, komu připadne extra bod navíc v nadcházejícím prodloužení či nájezdech.

60:00

59:54
    Tak to je vyvrcholení zápasu, jak má být. Tatran z poslední šance vyrovnává za pět dvanáct. Nahození Brabcové z půlky tečovala ještě ANDREA NEMRAVOVÁ mimo dosah Frühbauerové a posílá tak zápas do prodloužení.

59:25
    Tatran hraje se šesti hráčkami v poli.

59:12
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Jihlavský protiútok přišel však ihned vzápětí, když Janošťáková utekla domácí obraně a následně poslal míček na druhou stranu volné EVĚ MÁCOVĚ, která tak přibližuje Jihlavu k prvnímu vítězství v sezoně.

58:02
    Také na straně Střešovic zaúřadovala kapitánka jako správný hráč svého týmu. Na brankovišti využila přihrávky Nemravové BARBORA BERANOVÁ a posílá tak zápas zřejmě do prodloužení. Asistence: Andrea Nemravová.

57:51
    Pokus ze střední vzdálenosti Blažkové vyráží na poslední chvíli Blahutová.

57:29
    Na druhé straně zachránila Blahutová naděje Tatranu, když zlikvidovala pokus Slavíkové.

57:00
    Hrycejová to zkoušela opět sama, ale zamířila nepřesně.

56:01
    Jihlava drží Tatran u jeho branky. Ten se tak nemůže dostat zatím do závěrečného tlaku.

55:13
    Rinaglová ze střední vzdálenosti míří vysoko nad.

54:28
    Tvrzová zkoušela najít mezírku mezi nohami Frühbauerové. Ta nohy sklapla včas.

53:51
    Jihlava hraje v plném počtu.

53:33
    Beranová to zkoušela výběhem, ale mířila mimo.

Góly a asistencie: 4. Tvrzová (Brabcová), 7. Denková (Tvrzová), 23. Zabavská (Beranová), 59. Beranová (Nemravová), 60. Nemravová (Brabcová), 62. Tvrzová – 14. Urbanová (Blažková), 35. Svobodová (Krupková), 43. Blažková (Mácová), 47. Krupková (Urbanová), 60. Mácová (Janošťáková)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Blahutová (Nováková) – Perlíková, Brabcová, Veřmiřovská, Denková, Hrycejová – Beranová (C), Zabavská, Nemravová – Tvrzová, Chaloupková, Kramperová – Čermáková, Zehrerová, Červová.
    FBŠ AL INVEST Jihlava: Frühbauerová (Topičová) – Sedláčková, Urbanová, Raabová, Přibylová – Svobodová, Krupková (C), Slavíková – Rinaglová, Janošťáková, Sedláčková – Rychlá, Mácová, Blažková.

Rozhodca: Kostínek Tomáš, Reichelt Martin