Č. Budějovice – Sparta B 6:0 (kon.) | R. Sobota – Trnava 0:3 (kon.) | Šaľa – Zlaté Moravce 1:0 (kon.)
Senica – Pohronie 0:4 (kon.) | Budapešť – Dunajská Streda 3:2 (kon.) | Sparta Praha – Lok. Moskva 2:1 (kon.)
Myjava – Nové Mesto n/V 0:0 (zruš.)
AC Sparta Praha
2:1 (1:0)
Lokomotiv Moskva
cz Utorok 04.02.2014, 16:30 • Španělsko • Prípravný zápas

Sparta ve svém druhém utkání během španělského soustředění vyhrála nad Lokomotivem Moskva 2:1, když se střelecky prosadili Lafata (z penalty) a Krejčí. Za ruský celek snižoval v závěru z přímého kopu Tkačjov. (18:19:56)

90+2
    Druhý poločas se nastavuje již více než dvě minuty. Stále se ještě hraje.

90
    Již se hraje poslední minuta zápasu, u míče jsou hráči Lokomotivu.

88
    Zápas se rychle blíží ke svému konci. Sparťané se snaží držet balon daleko od své brány. To se jim ale v závěru moc nedaří, hráči Lokomotivu zkoušejí hrát vabank.

85
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hušbauer, přichází Vacek.

84
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SERGEJ TKAČJOV, který se prosadil z přímého kopu ranou kolem sparťanské zdi.

83
    Zápas se pomalu blíží ke svému konci. U míče jsou nyní hráči Lokomotivu.

81
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Přikryl.

80
    Sparťané pokračují v ofenzivním pojetí hry a tlačí se do útoku.

78
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hodně zkušeně si nyní počínal LADISLAV KREJČÍ, který po pasu Brabce přeloboval vybíhajícího ruského brankáře. Sparta tak vede o dvě branky 2:0.

76
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Lafata, přichází Bednář.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Matějovský, přichází Vácha.

73
    Krejčí svou střelou trefil obránce, od kterého míč doputoval do zámezí. Navíc hráč ruského týmu zůstal ve vlastním vápně ležet na trávníku a jen těžko se zvedá zpět na nohy.

70
    Dvacet minut před koncem zápasu Sparta stále drží jednobrankové vedení. Rusové nyní kopali rohový kop, k ohrožení brány Sparty se ale nedostali.

65
    Stále se hraje hlavně ve středu hřiště. Sparťané začínají trochu zvyšovat tempo a jsou stejně jako v prvním poločase opět více u míče.

60
    Na trávníku se ocitl Dočkal. Bude z toho standardka pro Spartu přibližně z půlící čáry.

58
    Standardní situaci Sparty zahrával Krejčí. Levačkou posílal centr do vápna, který ale odvrátila obrana Lokomotivu.

55
    Marek Matějovský se dostal do lehké výměny názorů s jedním z hráčů ruského týmu. Vše se nakonec vyřešilo ale ústní domluvou rozhodčího.

50
    V úvodu druhé půle drží balon více fotbalisté Lokomotivu, do šance se ale zatím nedostali.

46
    Tým Lokomotivu výrazně změnil sestavu. Z prvního poločasu hrají jen Abajev, Denisov, Tarasov a Bussufa, sedm ostatních hráčů je jiných. V útoku je střelec Pavljučenko.