Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | Topoľčany – Nitra 2:3 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Poprad 6:3 (kon.)
B. Bystrica – Zvolen 2:0 (kon.) | Skalica – HC Slovan 1:9 (kon.)

59:42
    Vylúčený hráč domácích Giľák za nedovolene branenie v hre .

58:00
    A máme tu posledné dve minúty do konca stretnutia . A domáci vedú nad Popradom o 3 góly .

57:07
    Vylúčený hráč domácich Hamráček za podrazenie .

56:01
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Pekne rozohratá akcia v podaní domácich . Ked peknou prihravkou medzi nohy obrancu hostí našiel Skalický Gondu a ten poslal puk za chrbát Brankára hostí Širokého .

54:44
    Strelu od Gondu brankár hostí chytal bez problémov .

54:19
    Hostia sa vymanili z pod tlaku domácich zakázaným uvolnením .

54:10
    Hoffman peknou strelou od modrej trafil len dobre postaveného brankára hostí Širokého .

53:10
    Hra sa ukludnila hraje sa hokej z jednej strany na druhú .

52:22
    Lesňáková strela trafila len konštrukciu bránky ,

50:46

49:30
    Hra sa počas tretej tretiny prestahovala do obrannej tretiny hostí .Hostia sa z toho tlaku nedokážu vymaniť .

49:00
    Domácu rozohranú akciu prerušil ofsajdový verdikt .

46:27
    Opät dobre zahraná presilovka domácich . Keď Giľák našiel peknou prihrávkou Hoffmana a ten dal gól pod vrchnú tyč .

45:06
    Vylúčený hráč hosí Pitka za držanie .

44:37
    Stelu hostí od hráča Kosára Strmeň poslal na ochrannú sieť .

44:02
    Hráč domácich Lesňák poslal puk na bránku ale trafil puk rovno do brankára .

43:49
    Dobre rozbehnutú akciu hostí zastavil ofsajdový verdikt .
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 10. Skalický (Gonda), 30. Gonda (Giľák), 35. Hoffman, 38. Cvengroš (Skalický), 47. Hoffman (Giľák, Zakopjan), 57. Gonda (Skalický) – 11. Ženčuch (Kasanický), 32. Sawicki, 35. Jenčo

HK Spišská Nová Ves: Strmeň – Hoffman , Šmelko , Cvengroš , Skalický , Drozd , Hamráček , Gonda , Osuský , Giľák , Zakopjan , Kucirko , Hamrák , Vrana , Findura , Ludányi , Bednár , Lesňák
    HK Poprad: Široky – Sawicki , Šterbak , Barholik , Jenčo , Kasanický , Tomečko , Ženčuch , Lapšanský , Stanislav , Paczkowski , Pitka , Tešlar , Ďurčo , Bielec , Kosár

Rozhodca: Štec – Gajan – Tornay