Sparta Praha – Trenčín 6:3 (kon.) | Sparta Praha – Trenčín 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Kolín 2:1 (kon.)
B. Bystrica – R. Sobota 0:1 (kon.) | Brno – Ružomberok 2:1 (kon.) | Myjava – Jihlava 1:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:1 (2:0)
MFK Ružomberok
cz Utorok 21.01.2014, 14:30 • TCM Brněnské Ivanovice • Prípravný zápas

Brno dokázalo ustrážit vedení získané v první půli brankami Košťála a Keresteše. V druhé půli, do které týmy nastoupily v odlišných sestavách, měl mírně navrch Ružomberok, dokázal však pouze snížit po individuální akci Serečina. Zbrojovku čeká další přípravný zápas v sobotu v rámci Tipsport ligy, tak třeba u něj, případně u jiného onlajnu na shledanou. (16:14:49)

90+1
    Rychlý brejk Brna končí rohem, domácí už zápas asi zvládnou dohrát s míčem u nohou.

90
    Zbývají poslední vteřiny a Ružomberok bude vhazovat na půli Brna.

87
    Serečin však ve druhé půli režíruje hru hostí a patří k nejviditelnějším hráčům. Další akce Ružomberoku ale končí pouze odkopem od Hladkého brány.

86
    Serečin držel míč déle než bylo třeba, hra se vrací až k brankáři hostí.

84
    Skalák v brejku místo přihrávky na dobře postavené spoluhráče volil střelu z dálky, ta mu však nesedla.

82
    Sedlákova rána prosvištěla jen těsně vedle tyče. Mohlo být rozhodnuto.

81
    Vávra dobrým náběhem donutil odehrát hostující stopery do autu.

80
    Další offside hostů, poslední desetiminutovku zahájí s míčem u nohou hráči Zbrojovky.

79
    Útočný faul Kroupy, Ružomberok dostane další šanci s výsledkem něco udělat.

78
    Hra se v posledních minutách srovnala, kvalitnější byla však první půle.

76
    Rána Kunce zpoza vápna byla hodně nepřesná.

75
    Již za umělého osvětlení po faulu bude Zbrojovka rozehrávat na své polovině.

70
    Zvýšená aktivita Zbrojovky pro tyto minuty utlumila útočné choutky slovenského celku. Další možnosti ale neregistrujeme.

74
    Akrobatické zakončení Avdiče končí mimo bránu.

67
    Zbrojovka má šanci se chvíli zdržet na útočné polovině, bude zahrávat roh.

65
    Ružomberok je po vstřelené brance aktivnějším celkem.

64
    Střela Vávry mířila pouze doprostřed brány.

61
    Ružomberok právě vstřelil branku!

Serečin si teď udělal z brněnských hráčů kužely, obešel i Hladkého a snižuje na 2:1.