HC Slovan – Zvolen 4:3 (kon.) | Žilina – Topoľčany 5:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 1:2 (0:1 po s.n.)
Skalica – B. Bystrica 3:11 (kon.) | Trenčín – Nitra 2:1 (1:0 po s.n.) | Košice – Spišská N. Ves 4:3 (kon.)
MsHK Žilina
5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
HC Topoľčany
Sobota 11.01.2014, 14:00 • Zimný štadión Žilina • Extraliga juniorov

Žilina v tomto zápase jasne dominovala, keď prestrieľala svojho súpera jednoznačne 38:20. Domáci sa vďaka tejto výhre dostávajú na skvelú ôsmu priečku v tabuľke. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a želám príjemný zvyšok dňa. (16:05:11)

60:00

58:09
    Žilina dala gól!
    KIRILL DOMAEV po niekoľkých sekundách využíva presilovú hru a zatĺka tak posledný klinec do rakvy súpera. Asistencie: Jakub Niník, Stanislav Horanský.

58:00
    Hlásateľ práve ohlásil posledné 2 minúty tretej tretiny.

57:49
    Martin Žitňanský (Topoľčany) podrazil domáceho útočníka a odchádza na trestnú lavicu.

55:00
    Topoľčanom sa čas kráti, už im zostáva len 5 minút aby niečo spravili s výsledkom.

53:35
    JAKUB NINÍK skóruje a zrejme týmto gólom zlomil odpor húževnatého súpera. Asistencie: Stanislav Horanský, Adrián Lipovský.

50:00
    Začalo sa posledných 10 minút tretej tretiny, podarí sa hosťom ešte zdramatizovať zápas?

44:30
    Domáci si postrážili toto oslabenie a už hrajú v plnom počte.

42:30
    Patrik Schroner (Žilina) zahákoval protihráča a dáva tak hosťom šancu na strelenie kontaktného gólu.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 15:25.

V druhej tretine sa menej vylučovalo a viac hralo, čoho výsledkom sú štyri góly. Tri puky skončili v sieti hosťujúceho Pravdu a preto domáci vyhrávajú 3:1.

40:00

39:00
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

32:35
    ADRIÁN LIPOVSKÝ skóruje a vracia domácim dvojgólové vedenie. Asistencie: Stanislav Horanský.

24:58
    Topoľčany dali gól!
    Hostia znižujú na rozdiel jedného gólu zásluhou DENISA ŠIMURKU. Asistencie: Nino Szalay.

21:22
    Parádny vstup domácich do druhej tretiny. MICHAL SOLAR zvyšuje už na 2:0. Asistencie: Jaroslav Bachratý
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Marián Balog

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 21. Holák (Schroner), 22. Solar (Bachratý), 33. Lipovský (Horanský), 54. Niník (Horanský, Lipovský), 59. Domaev (Niník, Horanský) – 25. Šimurka (Szalay)

MsHK Žilina: Škorvánek – Slota, Prášek, Lipovský, Piják, Horanský – Solar, Bajaník, Schroner, Holák Čičala – Niník, Dubeň, Bachratý, Domaev – Pekný, Gálik, L. Dolinajec, Rogoň, M. Dolinajec
    HC Topoľčany: Pravda – Kmeť, Belianský, Gašparovič, Laššo, Ondruš – Petrek, Žitňanský, Vrťo, Szalay, Šimurka – Grman, Ondruška, Trenčan, Rufati, Šťastný – Hudec, Barták

Rozhodca: Jakubec – Valach, Hronský