HC Slovan – Zvolen 4:3 (kon.) | Žilina – Topoľčany 5:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 1:2 (0:1 po s.n.)
Skalica – B. Bystrica 3:11 (kon.) | Trenčín – Nitra 2:1 (1:0 po s.n.) | Košice – Spišská N. Ves 4:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:2 (0:0, 1:0, 0:1)
HK Poprad
Sobota 11.01.2014, 14:30 • ZŠ Liptovský Mikuláš • Extraliga juniorov

Koniec zápasu. (16:55:31)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Poprad.

64:46
    Vyzerá to na nájazdy. Poprad sa nepresadil v útočnom pásme, prichádza útok Liptákov, ale ten taktiež nie je využitý.

63:18
    Počas predĺženia viacero šancí na strane Liptovského Mikuláša. Zakončenia zo strán však rieši bezpečne brankár Sedlačko.

62:07
    Poprad vyhadzuje puk v strednom pásme, aby sa mohli hostia prestreidať.

61:19
    Liptáci v útočnom pásme sa snažia niečo vymyslieť. Pokus od modrej zablokovala obrana Popradu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:28
    Do konca tretej tretiny je ešte niekoľko sekúnd. Poprad drží súpera v jeho vlastnom pásme.

58:09
    Po tom ako sa skončila presilovka Liptákov prichádza oslabenie na domácej strane. Na trestnú odchádza Mezovský za nedovolené bránenie.

57:01
    Liptovský Mikuláš sa naozaj snaží využiť presilovku na konci tretej tretiny, avšak zakončenie neboli presné.

56:05
    Vylúčenie na strane Popradu. Na trestnú odchádza Kramár za seknutie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Kabáč (Potocký, Pida) – 42. Babianský (Tomečko, Lapšanský), rozh. náj. Ženčuch

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kelčík – Janček, Janči, Lištiak, Mezovský, Števuliak, Bača, Brezniak, Danko, Marcinko, Sukeľ, Furdek, Kabáč, Kučera, Pida, Potocký, Škandera.
    HK Poprad: Sedlačko – Kramár, Pitka, Štrauch, Vojsovič, Jenčo, Kasanický, Šterbák, Tomečko, Ženčuch, Babinský, Bielec, Lapšanský, Sawicki, Varholík, Ďurčo, Paczkowiski, Pavličko, Stanislav.

Rozhodca: SNášel – Bednár, Štofančík