Swansea – Hull City 1:1 (kon.)
Swansea City
1:1 (0:1)
Hull City AFC
Pondelok 09.12.2013, 21:00 • Liberty Stadium (Swansea) • Anglická Premier League

V druhom polčase sme sledovali o niečo zaujímavejší futbal. Swansea sa za svoju aktivitu dočkala vyrovnania. Zápas tak končí zaslúženou deľbou bodov. Swansea sa vďaka nej dostáva do TOP 10 anglickej Premier League. Hull zostáva na 12. priečke.

Na dnes je to všetko a ja Vám ďakujem za pozornosť. Verím, že nám ju zanecháte i pri zajtrajších prenosoch z Ligy majstrov. (22:57:10)

90+4
    Routledge so strieľaným centrom, ktorý však končí v McGregorovej náruči. To už bude na dnes zrejme všetko.

90+3
    Zaujímavé je, že sa tréner hostí nepokúša rozkúskovať záver striedaniami. Dodržuje tým nepísané gentlemanské pravidlá na ostrovoch.

90+2
    Michu je v rohu ihriska odtlačený Bruceom, ktorý však odkopáva iba do outu. Nápor Swansea môže pokračovať.

90+1
    Takto to ale nepôjde. Daviesov center končí u jeho menovca na druhej strane. Ten hrá úžasný zápas.

90
    Swansea je v závere jasne lepšia a na rozhodnutie bude mať ešte 4 nadstavené minúty.

89
    Routledge sa presadzuje tentokrát zľava, ale sklzom ho zastavuje obetavý Bruce.

88
    Wayne Routledge sa tlačil po pravej strane, ale Davies zahral ako skúsený mazák a vytláča ho telom von. Rozohrávať bude McGregor.

87
    Curtis Davies to však rázne odmieta, keď predskakuje hlavičkujúceho Shelveyho.

86
    Do konca zápasu zostáva niečo vyše piatich minút. Dočkáme sa víťazného gólu?

85
    Následný vysoký center posiela opäť Tiendalli. Ten si nachádzal Michua, pozične to však zvláda Bruce na výbornú.

84
    Tiendalli prihrával na Dyera, ktorý dáva pod seba, ale k strele sa nedostáva Pozuelo. Dobrá práca Huddlestonea.

83
    Meyler sa ocitá v rýchlom protiútoku, ktorý rázne zastavuje Chico. Ten vidí za svoj sklz ďalšiu žltú kartu.

82
    Hostia sa snažia naťahovať čas i za cenu ostrých diskusií a tvrdých stretov. Bod im asi bude stačiť.

80
    V rohu ihriska sa strhla ostrá výmena názorov. Foy si vyťahuje, z klbka hráčov, dvojicu Williams, Sagbo a udeľuje im po žltej karte.

79
    Zľava vletel do vápna Michu, ktorý sa snažil z blízka prekonať McGregora. Ten však jeho obstrel vykopáva ľavou nohou.

78
    Domácim voľný kop príliš nevyšiel, ale z druhej vlny páli Caňas. Jeho pokus je však tečovaný na ďalší roh.

77
    Na kraji šestnástky fauluje Figueroa a domáci budú mať slušnú štandardku. Maynor navyše vidí žltú kartu.