Zenit – Porto 1:1 (kon.) | Amsterdam – Celtic 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – Austria 4:0 (kon.)
Barcelona – AC Miláno 3:1 (kon.) | Bazilej – FCSB 1:1 (kon.) | Dortmund – Arsenal 0:1 (kon.)
Chelsea – Schalke 3:0 (kon.) | Neapol – Marseille 3:2 (kon.)
Zenit Petrohrad
1:1 (1:1)
FC Porto
Streda 06.11.2013, 18:00 • Stadion Petrovski, St Petersburg (RUS) • Liga majstrov

Tak a je tu koniec dnešného zápasu LM medzi Zenit Petrohrad a FC Porto. Zápas napokon skončil 1:1 po góloch Lucha Gonzáleza a Hulka.

V 2.polčase sme videli oveľa lepší futbal než v 1.polčase. Hral sa rýchly futbal s množstvom šancí. Smoliarom zápasu sa stal domáci Hulk keď v 52.minúte nepremenil pokutový kop. To napokon rozhodlo o tom , že oba tímy si do tabuľky pripísali po 1 bode.

To je nadnes všetko. Lúči sa s vami Miroslav Revaj. Pekný zvyšok dnešného večera. Dovidenia nabudúce. (19:58:30)

90+3
    Defourov center chytá Lodigin.

90+3
    Hulk mohol byť hrdinom domácich. Jeho strelu ale nádherne vyrazil brankár Helton.

90+1
    Hulkov center odpratala obrana Porta do bezpečia.

90+
    Práve beží nadstavený čas 3 minúty.

90
    Z roho nič nebolo. Odkop od brány Lodigina.

89
    Žltú kartu dostává Zyryanov (Zenit Petrohrad).

89
    Lodigin vytlačil strelu Ghilasa na rohový kop.

88
    Hulk bol faulovaní v 16-tke hostí ale penalta sa nepíska !!!!

87
    Arshavin psotupoval s loptou až ku bráne hostí ale nechal sa odtlačiť obranou hostí a nezakončil.

86
    Striedanie v tíme Zenit Petrohrad: z ihriska odchádza Lucho González, prichádza Ghilas.

86
    Ansaldi to skúsil a len tesne minul bránu Heltona.

85
    V posledných minútach zápasu sa hrá rýchly futbal. uvidíme čo ešte padne nejaký gól.

85
    Žltú kartu dostává Shatov (Zenit Petrohrad).

84
    Napálil to však len do múru.

83
    Nebezpečný priamy kop teraz bude zahrávať Hulk.

82
    Strelu Arshavina v pohode chytá Helton.

81
    V týchto minútach majú loptu na svojich kopačkách domáci ale nemôžu sa dostať do zakončenia.