Norimberk – Freiburg 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 1:2 (kon.) | Hamburger – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Braunschweig – Leverkusen 1:0 (kon.) | Hertha – Schalke 0:2 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 1:2 (kon.)
1. FC Norimberk
0:3 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 02.11.2013, 15:30 • Grundig Stadion, Norimberg • Nemecká Bundesliga

Aj keď sa zdalo že na začiatku druhého polčasu by Norimberg mohol pomýšlať na nejaké body, končí s nulou. Naopak skvelý druhý polčas Freiburgu, keď dokázali skórovať dva góly aj v oslabení o jedného hráča je skvelou vizitkou hostí! Domáci sa nezmohli na strelenie gólu a tak sa dostáva Freiburg pred Norimberg o jeden bod. Tak a máme tu koniec dnešného online prenosu. Prajem ešte pekný zvyšok soboty! (17:23:25)

90+1
    Z futbalu domáceho tímu doslova, bolia oči. Nepresný center letí ďaleko za bránu.

90
    Nadstavený čas 2 minúty a lopta na kopačkách hráčov Freiburgu.

89
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Mehmedi, prichádza Hofler.

88
    Freiburg dal gól! Chybu domácej obrany potrestal MEHMEDI ktorému len stačilo sledovať loptu. Dielo skazy je dokonané!

88
    Hasebeho prihrávka opáť u Baumanna. Zúfalý pokus domácich hrať futbal.

86
    Centre preliatavajú z jednej strany na druhú a nenašli ani raz adresáta.

85
    No s Norimbergom to vyzerá veľmi zle. Pokus o prihrávku končí opäť len u Baumanna. Aj keď sú domáci hráči vo výhode o jedného hráča, nemajú žiadny tlak a nie to ešte šancu.

84
    Hasebeho strela končí v Baumannovom náručí.

82
    Plattenhardt strieľa len do bočnej siete.

81
    Na štadióne to po druhom góle hostí stíchlo ako v kostole! Počujeme len fanúšikov hostí. Šance na vyrovnanie alebo obrat sa s postupným pribúdajúcim časom výrazne znižujú.

79
    NESKUTOČNÝ GÓL! DARIDA si potiahol loptu a z vyše 20-tich metrov vymietol pavučinku v ľavom hornom rohu domácej bránky! Klobúk dole!

77
    V priebehu minúty dve šance zo strany domáceho tímu! Kiyotake teraz vyslal nepresnú strelu zvnútra pokutového územia.

76
    Neskutočná smola sa drží na kopačkách hráčov Norimbergu! Plattenhardt opečiatkoval tyčku!

75
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Freis, prichádza Darida.

73
    Nový muž na ihrisku Coquelin v obrovskej šance, jeho strela spoza 16-tky však putovala úplne mimo!