Žilina – Poprad 5:2 (kon.) | Topoľčany – Zvolen 3:2 (po s.n.) | HC Slovan – Košice 2:3 (kon.)
Skalica – Lipt. Mikuláš 4:3 (po s.n.) | Trenčín – Spišská N. Ves 5:0 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 2:5 (kon.)
po s.n.
HK Skalica
4:3 (0:0, 0:1, 3:2, 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 06.10.2013, 10:30Extraliga juniorov

Koniec zápasu. (13:02:48)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK 36 Skalica! O rozhodujúci zásah sa postaral MICHAL ROMANČÍK!

63:03
    Hostia sú na ľade v počte štyroch hráčov.

62:51
    Vylučuje sa aj na strane domácich, za sekanie si posedí Jakub Kukliš.

62:20
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí. Tentokrát bol vylúčený za hru so zdvihnou hokejkou Filip Mezovský, pre ktorého to je dnes už tretie vylúčenie v zápase.

61:03
    Hostia mali príliš veľa hráčov na ľade, zbytočne teda budú hrať v oslabení.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:59
    Skalica dala gól!

Neuveriteľné! Domáci vyrovnávajú v poslednej sekunde stretnutia! Domáci tím spasil JAKUB KUKLIŠ, ktorý vyrovnal na 3:3 a uvidíme predĺženie! Asistencie: Romančík.

55:06
    Obaja aktéri už hrajú v plnom počte.

53:06
    Vylučuje sa hneď trojnásobne! Za domácich si posedí za hrubú hru Michal Romančík, na hosťujúcej strane za nešportové správanie schytal osobný trest 10 minút Ivan Brezniak a za podrazenie si dve minúty posedí Andrej Laco. Uvidíme teda súboj 4 na 4.

51:03

Domáci okamžite využili ponúknutú presilovku! O presný zásah sa postaral DENIS BABIAR! Asistencie: Romančík, Kovalovský.

50:48
    Šanca pre Skalicu, ktorá môže streliť kontaktný gól po presilovke. Na dve minúty si posedí hosťujúci hráč za držanie hokejky Patrik Oško.

50:10
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Hostia zvyšujú svoje vedenie, autorom gólu je ERIK JANČEK! Bez asistencií.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Filip Kubaliak

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 44. Kukliš (Šohajda, Kovalovský), 52. Babiar (Romančík, Kovalovský), 60. Kukliš (Romančík), rozh. náj. Romančík – 29. Pawelski (Laco, Brezniak), 47. Pawelski (Laco), 51. Janček

HK Skalica: Ďuriš
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Bača, Danko, Mezovský, Furdek, Pida, Kučera, Skandera – Janček, Lištiak, Števuliak – Oško, Kabáč, Pagáčik – Laco, Brezniak, Pawelski – Potocký

Rozhodca: Juraj Hauko, Martin Obrubčák, Lukáš Polakovič