Žilina – Poprad 5:2 (kon.) | Topoľčany – Zvolen 3:2 (po s.n.) | HC Slovan – Košice 2:3 (kon.)
Skalica – Lipt. Mikuláš 4:3 (po s.n.) | Trenčín – Spišská N. Ves 5:0 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 2:5 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
HC Košice
Nedeľa 06.10.2013, 10:30 • Aréna Ondreja Nepelu Bratislava • Extraliga juniorov

A máme tu záver zápasu, Slovan už nevyužil záverečný tlak a hostia si tak dnes z Bratislavy odvezú na východ republiky všetky tri body. Po dobrom výkone im bude nedeľný obed chutiť, Slovan doplatil na slabšiu druhú tretinu a keď v záverečnej tretine využili Košice svoju presilovku, ktorá znamenala v konečnom účtovaní víťazstvo, bolo rozhodnuté. Hosťom želáme šťastnú cestu domov a Vám všetkým dobrú chuť k obedu, z Bratsilavy Vladimír Korduliak. (12:45:16)

60:00

59:38
    Briják posielal vysoký puk von, zachytil ho domácih hráč a hlavný píska prihrávku rukou.

59:25
    Krásna strela od modrej v podaní Lukáčika, Rusňák puk chytá a v následnej skrumáži ho akurát tak hráči poslali skoro do jeho bránky.

59:00
    Godla zostáva na striedačke, power play domácich.

59:00
    Oddychový čas domácich, pokúsi sa Slovan o hru bez brankára? Pásmo má.

59:00
    Za hákovanie vyfasoval dve minúty Zikmund.

58:44
    Hostia v plnom počte a naviac hrajú presilovú hru. Je zrejme rozhodnuté.

58:34
    Slovan zle striedal, šesť hráčov na ľade si arbitri všimli, dve minúty pre hráčsku lavicu.

58:13
    Košice umne bránia svoju oslabovku, domácich k streľbe vôbec nepúšťajú.

57:48
    Puk po strele domácich končí na ochrannej sieti, vhadzujeme po ľavej ruke Rusňáka.

57:09
    Košice sa na chvíľku oslobodili, puk poslali von z pásma, Slovan pôjde vpred.

56:44
    Dve minúty pre Stupeňa za hákovanie.

56:33
    Košice dali gól!

ONDREJ BRIJÁK od modrej vymietol Godlovi ľavý horný roh bránky, Košice rýchlo využívajú presilovú hru, Godla tento puk vidieť nemohol. Asistencie: Denis Markuš a Marek Borecký.

56:20
    Hostia v plnom počte a nasleduje ich presilová hra.

56:15
    Klimčík z domáceho tábora odchádza na dve minúty von za napadnutie.

55:40
    Opäť puk až pri Godlovi, domácim sa nedarí dostať hostí pod tlak.

55:08
    Košice veľmi dobre bránia, puk opäť poslali až ku Godlovi.

54:20
    Tvrdá hra hostí priniesla vylúčenie, za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, ktorá skončila v tvári Brodeka, dostal dve minúty Socha.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 9. Brodek (Novák), 12. Bednarič (Novák, Brodek) – 23. Drábik (Socha, Dimun), 33. Schnelly (Fedorko, Pavúk), 57. Briják (Markuš, Borecký)

HC Slovan Bratislava: Godla – Jurkovič, Gula, Bednárik, Lukáčik, Roth, Vidovič, Turan – Klimčík, Petráš, Danišovský – Brodek, Novák, Bednarič – Javorek, Mikšík, Bundzik – Miško, Kratochvíla, Kojda
    HC Košice: Rusňák – Medvec, Briják, Buraľ, Pavúk, Lenďák, Pribula, Grega – Zikmund, Markuš, Borecký – Fedorko, Schnelly, Stupeň – Mikula, Hrivňák, Kaszonyi – Dimun, Socha, Drábik

Rozhodca: Fridrich – Návratek, Tvrdoň