Osasuna – Levante 0:1 (kon.) | Vigo – Elche 0:1 (kon.) | Espanyol – Getafe 0:2 (kon.)
Real Betis – Villarreal 1:0 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
0:2 (0:0)
Getafe CF
Nedeľa 29.09.2013, 19:00Španielska LaLiga

Dnešné stretnutie vôbec hráčom Espanyolu Barcelona nevyšla. Prvý polčas stretnutia bol síce naklonený na ich stranu, ale polčasová prestávka dodala hráčom Getafe nové sily a Getafe zásluhou dvojice Sarabia, Colunga vyhralo 2:0. V 73. a 90+2 sa presadil Colunga.
    Štatistiky:
    Držanie lopty: 54%-46%
    Strely celkom:14-7
    Strely na bránku: 3-3

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera, (20:52:48)

90+3
    Tribúny Espanyolu sa pomaly vyprázdňujú.

90+2
    Getafe dalo gól!
    Zápas je už prakticky rozhodnutý. Opäť Sarabia, ktorý si nádherne porobil hráča pri čiare a následne poslal center do 16-tky Espanyolu. Lopta sa dostala až ku ADRIANOVI COLUGNOVI a ten si na svoje konto pripisuje druhý gól.

90
    Nadstavovať sa budú +4 minúty.

89
    Espanyol nasťahovaný na polke súpera s desiatimi hráčmi no zatiaľ bez úspechu.

88
    Hostia na hru vôbec netlačia práve naopak. Dohrávajú v kľude bez výraznejšej aktivity.

87
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza León, prichádza Rodríguez.

86
    Ani Pizziho center nebol premenený a domácim už neostáva najviac času.

86
    Espanyol vybojoval rohový kop. Loptu si postavil Pizzi.

85
    Na ihrisku sa nedeje v celku nič. Hráči oboch celkov si loptu posúvajú medzi sebou na polke a žiadne vážne akcie tak nevznikajú.

83
    Morenova hlavička letela len tesne nad.

82
    Espanyol vybojoval rohový kop po nezhode v obrane Getafe po ktorom skoro následoval vlastný gól.

81
    Takto to nepôjde. Aby domáci mohli skórovať musia sa vymaniť spod nátlaku Getafe. To drží loptu vo svojej moci.

80
    Espanyol má 10 minút na dorovnanie a prípadné vyhranie zápasu.

78
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Lopez, prichádza Thievy.

77
    Rohový kop domácich neostal bez povšimnutia. Celý káder Getafe si mohol vydýchnúť, po tom, čo hlavička Capdevillu iba olízala tyčku.