Chelsea – Bazilej 1:2 (kon.) | Schalke – FCSB 3:0 (kon.) | Neapol – Dortmund 2:1 (kon.)
Marseille – Arsenal 1:2 (kon.) | Austria – Porto 0:1 (kon.) | Atlético Madrid – Zenit 3:1 (kon.)
AC Miláno – Celtic 2:0 (kon.) | Barcelona – Amsterdam 4:0 (kon.)
FC Schalke 04
3:0 (0:0)
Steaua Bukurešť
Streda 18.09.2013, 20:45 • Auf Schalke Arena • Liga majstrov

Po bezgólovom prvom polčase domáci rozhodli o svojej výhre tromi gólmi v druhej polke zápasu a tak si do tabuľky pripísali 3 body za výhru 3:0. (22:35:37)

90+
    Domáci v nastavenom čase už kontrolujú priebeh a zaslúžene zvíťazia.

90+
    Striedajúci Clemens mohol pridať štvrtý gól, ale trafil len vzdialenejšiu žrď.

90
    K riadnemu hraciemu času Turek Cakir pridáva tri minúty.

88
    Posledné domáce striedanie Farfána strieda Clemens.

88
    Hoger prenecháva miesto Goretzkovi.

87
    Zahrávajú hostia rohévé kopy. Lenže pred zahratím je dohovárané kapitánovi Bourceanu.

85
    Schalke 04 dalo gól! Gól strelil DRAXLER. Domácim sa podarilo aj po tretí krátskórovať autorom gólu jJulian Draxler.

82
    Aj domáci striedajú. Adam Szalai prenechal na závarečné minúty miesto Christianovi Fuchsovi.

81
    Adrian Cristea je tretím hráčom Steauy so žltou kartou.

79
    Neustadter je pri chuti, ale jeho strela nekončí v sieti.

78
    Schalke 04 dalo gól! Gól strelil BOATENG. Prince Boateng po prihrávke Draxlera zvýšil vedenie Nemeckého klubu na 2:0.

75
    Po súboji Farfána s Szukalom chcel domácu hráč od hlavného rozhodcu Cakira pokutový kop, ale može byť rád že nedostal žltú kartu.

73
    Tatu sa na ihrisku dlho neohrial po 13. min. pobytu je stiahnutý a na jeho miesto vybehol Cristea.

72
    Boatengova strela bola zblokovaná na roh.

70
    Kapitán hostí Bourceanu fauloval Farfána, ale mal by si dávať pozor aby neoslabil svoje mužstvo.

67
    Schalke 04 dalo gól! Gól strelil UCHIDA. Japonský obranca poslal loptu na Boatenga ten ju podbehol, ale svojim pohybom zmiatol branára hostí a lopta skončila v sieti 1:0.