Leverkusen – Freiburg 3:1 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Augsburg – Dortmund 0:4 (kon.)
Hertha – Frankfurt 6:1 (kon.) | Hoffenheim – Norimberk 2:2 (kon.) | Braunschweig – Brémy 0:1 (kon.)
Eintracht Braunschweig
0:1 (0:0)
Werder Brémy
Sobota 10.08.2013, 18:30 • Eintracht-Stadion • Nemecká Bundesliga

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:24:17)

Máme tu koniec zápasu. Druhý polčas bol fantastický. Aktívnejší v ňom boli domáci, ktorí zahodili hneď niekoľko tutoviek čo ich v konečnom zúčtovaní veľmi mrzí. V 82. minúte Junuzović strelil víťazný gól hostí. Domáci sa snažili na jeho gól odpovedať, čo sa im nakoniec aj podarilo, no Werder zachránil v poslednej chvíli Caldirola. Hostia najtesnejší náskok už udržali a tešia sa tak z dobrého vstupu do sezóny.

90+2
    Strela Theuerkaufa však skončila len nad bránou.

90+1
    Domáci budú zahrávať priamy kop, keď sa faulom prezentoval strelec gólu Junuzović.

90
    Zápas sa predĺži ešte o tri minúty.

89
    Domácim dnes nepraje šťastie a to im v koncovke veľmi chýba.

88
    Obrovská šanca na vyrovnanie! Center domácich doletel do vápna, kde prišlo ešte k predĺžení lopty na zadnú tyč. Úplne volný Hochscheidt mal pred sebou prázdnu bránu, ale v poslednej chvíli loptu na bránkovej čiare zastavil Caldirola.

86
    Domácim ostáva na vyrovnanie už len päť minút a budú to mať veľmi ťažké. Snažia sa dostať do útoku, no zatiaľ sa im to moc nedarí.

85
    Vzápätí tu máme striedanie aj na hosťujúcej strane. Z trávnika odchádza Makiadi a opačným smerom ide Lukimya.

84
    Domáci na tento nepriaznivý moment reagujú posledným striedaním na ich strane. Dnes končí Torsten Oehrl, ktorý na trávniku prenechá miesto Kevinovi Kratzovi.

82
    Werder Brémy dali gól!
    Hostia sa dostávajú do vedenia! Domácich zaskočila nakopnutá lopta Prödla, ktorý našiel ZLATKA JUNUZOVIĆA a ten dokázal prekonať Petkovića.

81
    Z ihriska odchádza Kroos, ktorého nahradí Yildirim.

80
    Do konca zápasu ostáva niečo okolo desať minút a zatiaľ sme nevideli žiaden gól, no naopak množstvo šancí. Dokáže sa jeden z tímov presadiť?

79
    Eljero Elia teraz dostal svojho brankára do veľkých problémov a ten musel loptu odkopnúť do autu.

78
    Domáci sa prepracovali ku strele, no tá bola zblokovaná.

77
    Máme tu prvú kartu v zápase. Norman Theuerkauf z domáceho celku ju dostal za diskutovanie s rozhodcom.

76
    Domáci hýria aktivitou a Jackson sa mohol dostať do šance. Hl. rozhodca Aytekin, ale akciu prerušil, pretože lopta pri rozohrávke nebola v kľude a všetko sa muselo opakovať.