Leverkusen – Freiburg 3:1 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Augsburg – Dortmund 0:4 (kon.)
Hertha – Frankfurt 6:1 (kon.) | Hoffenheim – Norimberk 2:2 (kon.) | Braunschweig – Brémy 0:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:2 (1:0)
1. FC Norimberk
Sobota 10.08.2013, 15:30Nemecká Bundesliga

Sledovali sme nádherné a hlavne dynamické stretnutie. Druhý polčas bol plný zvratov. V 51. minúte zvýšil náskok domácich Modeste. Norimberg však dlho nemlčal a v 54. a 57. minúte sa presadili Stark a Ginczek. Od tochcto momentu sme sledovali hru zo strany na stranu. Druhý polčas bol lepšie zahraný od Norimbergu a Držanie lopty bolo 48:52 z pohľadu domácich. Napokon Vyšla naša prognóza a ako som povedal na začiatku Norimberg si prišiel odniesť aspon cenný bod.
    Prajeme Vám príjemný zvyšok večera a ďakujem za pozornosť. (17:26:13)

90
    Nadstavujú sa 2 minúty

90
    V samom závere zápasu sa mohol presadiť Hiroshi Kiyotake, ktorý halfvolejom len tesne míňa tyčku.

90
    Schäfer sa s rozohrávkou nikam neponáhla. Na jeho adresu posielajú domáci fanúškovia piskot.

88
    Kiyotakeho center si poistil domáci gólman radšej vo svojích rukaviciach.

88
    Norimberg má výhodu rohového kopu.

86
    Striedanie v tíme TSG 1899 Hoffenheim: z ihriska odchádza Polanski, prichádza Salihović.

84
    Dnešné stretnutie sleduje divákov 25 730.

83
    Elyounoussi sa znovu zjavil na pozíci odkial minule nedokázal skórovať. Teraz však svoju strelu zvážil a skúšal to na vzdialenejšiu tyč. Nechýbalo veľa a mohol rozhodnúť, ale nestalo sa tak.

82
    Beží nám 82. minúta a zápas naberá na otáčkach. Dočkáme sa ešte nejakej gólovej oslavy, alebo hráčom stačí po jednom bode?

80
    Prvý muž domáceho celku so žltou kartou je Polanski.

79
    Ďalší rohový kop pre Norimberg. Hiroshi Kiyotake si postavil loptu, no jeho center pozorná domáca obrana zahráva do bezpečia.

78
    Útočné výpady sledujeme či už na jednej alebo druhej strane. Raz Hoffenheim a raz Norimberg.

76
    Vollandov pokus spoza 16 veľkého vápna postavil štadión na nohy. Opäť ďalšia šanca domácich dostať sa do vedenia. Vollandov pokus nielen natiahol Schäfera, ale aj opečiatkoval ľavú tyč jeho brány.

74
    Feulner je štvrtým hráčom Norimbergu so žltou kartou.

73
    Striedanie v tíme TSG 1899 Hoffenheim: z ihriska odchádza Modeste, prichádza Schipplock.
    Striedanie v tíme 1. FC Norimberg: z ihriska odchádza Balitsch, prichádza Dabanli.

72
    Strela Modesteho opäť rozvlnila sieť. Škoda len že sa pred tým sa pískal ofsajd.

70
    Elyounoussi sa snažil dostať Hoffenheim opäť do vedenia. Jeho pokus z hranice malého vápna letel pár centimetrov od spojnice