Dunajská Streda – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Trnava – Košice | 0:0 (kon.) |
Podbrezová – Trnava B | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – Pohronie | 1:0 (kon.) | | | Šamorín – R. Sobota | 0:0 (kon.) |
Šaľa – Dubnica | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Plzeň – Ostrava | 4:0 (kon.) |
Břeclav – Rosice | 4:1 (kon.) |
Paríž – Bordeaux | 2:1 (kon.) |
Charleroi – Waasland-Beveren | 1:1 (kon.) | | | Waregem – Kortrijk | 1:0 (kon.) | | | Leuven – Genk | 1:4 (kon.) |
Lokeren – Mons | 2:1 (kon.) |
N.Novgorod – Zenit | 1:3 (kon.) | | | Tomsk – FC Ural | 1:2 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Groznyj | 1:0 (kon.) |
Vltavín – Most | 0:0 (kon.) | | | Pardubice – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Třinec – Sokolov | 1:2 (kon.) |
Táborsko – Varnsdorf | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Ústí n. L. | 0:0 (kon.) |
Neustadt – Wolfsberger | 2:1 (kon.) | | | Grodig – Admira Wacker Mödling | 7:1 (kon.) | | | Wacker – Salzburg | 1:1 (kon.) |
Austria – Ried | 3:3 (kon.) |
Den Haag – Eindhoven | 2:3 (kon.) | | | Nijmegen – Groningen | 1:4 (kon.) | | | Twente – Waalwijk | 0:0 (kon.) |
Heerenveen – Alkmaar | 4:2 (kon.) |
Galatasaray – Porto | 1:0 (kon.) | | | Arsenal – Neapol | 2:2 (kon.) |
Daniel Polách
Góly:
19. Portnjagin (pen.) – 1. Tumasjan, 25. Sarkisov
Rozhodca: Arslanbekov – Seměnov, Luněv
Diváci:
Nepremenená penalta: 36. Gognijev (URA), brankár Božović zneškodnil
FK Tom Tomsk:
Božović – Rykov, Saláta, Omeljančuk, Avarin, Milanov – Muresan (60. Baženov), Golyšev – Pančenko, Portnjagin, Ignatovič (60. Sidorenko)
Náhradníci:
Tréner:
FC Ural: Pomazan – Čuchlej, Vještica, Tumasjan, Dancev – Bočkov – Acevedo, Jerochin – Sarkisov (88. Šanicin), Gognijev, Serděrov (74. Manučarjan)
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
FC Ural: Pomazan – Čuchlej, Vještica, Tumasjan, Dancev – Bočkov – Acevedo, Jerochin – Sarkisov (88. Šanicin), Gognijev, Serděrov (74. Manučarjan)
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Arslanbekov – Seměnov, Luněv
Diváci:
Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Pavel Ignatovič, přichází Jevgenij Sidorenko.