Beroun – Volžsk 1:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:2 (kon.) | HC Slovan – S.Moskva 2:0 (kon.)
Slavia – Litvínov 4:3 (kon.) | Jihlava – Francúzsko 3:4 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Třebíč – Mor. Budějovice 4:6 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:1 (kon.) | Havířov – Třinec 3:4 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Kazzinc 3:1 (kon.)

Využití: 0:0

Skončilo první přípravné utkání na kladenském zimním stadionu. Vítězně z něj vyšla hostující Mladá Boleslav, která o svém vítězství rozhodla ve 3. třetině, kdy vstřelila ti branky a celkově vyhrála 5:2. (19:37:27)

60:00

59:38
    Tak ne. Tomáš Jiránek (MBL) před brankou Kladna oplácel a jde si odsedět dvě minuty za sekání.

59:09
    Jaroslav Kasík (KLA) dostává dvě minuty za držení, poslední vyloučení zápasu nejspíš.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního duelu.

58:03
    Pečura se na modré pěkně protáhl, ale trvalo mu, než vystřelil. Hosté srazili puk do ochranné sítě.

57:18
    Od modré pálil obránce Kasík, Valent chytá.

56:39
    Eberle jen těsně nedosáhl na přihrávku Eberleho.

56:16
    Rytíři se provinili zakázaným uvolněním.

55:53
    Ještě jednou se bude vylučovat. Domácí dostávají šanci na korekci výsledku, když dvě minuty za vysokou hůl dostává dnes aktivní Marek Loskot (MBL).

55:02
    Čížek vypálil od modré, Exner si nejspíš připsal další zákrok.

54:22
    Treille protáhl Valenta v brance hostů. Ten se musí ve třetí třetině docela nudit.

52:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté si ve třetí třetině otevřeli střelnici. Po dalším vyhraném vhazování se kotouč dostal na modrou čáru k Čížkovi, jehož nahození skvěle tečoval MAREK LOSKOT. Asistence: Václav Čížek, Tomáš Nouza.

52:36
    Exner má další zákrok.

51:44
    Dvakrát hostům nesedla rozehrávka, byla z toho dvě zakázaná uvolnění.

51:12
    Jankovič se dostal pod tlak a hosté z toho vytěžili šanci, kterou neproměnil Hrdel.

49:42
    Lukáč dobře napadal rozehrávku Boleslavských. Vybojovaný puk mu ale vypíchl Valent.

48:23
    Zakázané uvolnění Kladna.

46:56

46:24
    Valent po zákroku posunul branku Boleslavi.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 20. Strnad (Jankovič), 25. Dragoun (Eberle) – 23. Pabiška (Nouza, Koudelka), 25. Nouza (Loskot, Bohunický), 41. Loskot (Nouza, Pojkar), 44. Rys (Koudelka, Němeček), 53. Loskot (Čížek, Nouza)

Rytíři Kladno: Cikánek (40. Exner) – Jankovič, P. Hořava, Doudera, Jakovlevs, Kasík, Malý, Gutwald – Treille, Dragoun, Eberle – Kuchler, Lukáč, Rudovský – Dalecký, Šilhavý, Strnad – Buc, Pečura, Pance.
    BK Mladá Boleslav: Valent (Příhoda) – Pojkar, Němeček, Protivný, Čížek, Bohunický, Kurka, Van De Velden, Kulich – Nouza, Loskot, Pabiška – Vrbata, Broš, Rys – Koudelka, Demel, Jiránek – Hrdel, Lenc, Klimenta.

Rozhodca: Ondráček, Pavlovič – Řešátko, Frühauf