Jihlava – Táborsko 6:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Bohemians 6:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
6:0 (3:0)
FC SILON Táborsko
cz Utorok 07.05.2013, 16:00 • Jiráskova ulice, Jihlava • Juniorská liga (CZ)

Dnes jsme mohli na stadionu sledovat pohledné utkání, ve kterém jasně dominovala domácí Vysočina. Kanonádu odstartovala už v úvodních minutách a došla si tak spolehlivě pro drtivé vítězství 6:0. Tři body tedy zůstávají na Vysočině, Táborským se s nášupem na západ nepojede zvesela. Přejeme příjemný zbytek slunného odpoledne a příště napočtenou! (17:52:55)

84
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kluzák, přichází Bouška.

84
    Jihlava právě vstřelila branku!
    JAN KOSAK v exhybyčním tempu dloubákem rozvlnil síť Vavřinovy svatyně pošesté!

83
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Mešanovič, přichází Šuta.

79
    První žlutou kartu utkání vidí jihlavský Koudelka

77
    JINDŘICH KUČERA pěknou Košuličovou nabídkou nepohrdá a dokončuje potupného bůra.

77
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Holub, přichází Žalda.

75
    Dosavadní atraktivita se z utkání postupně bohužel vytratila.

72
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Rabiňák, přichází Bareš.

66
    Tempo mírně opadlo. Jihlava vědoma si dostatečného náskoku ztrácí motivaci maximálního nasazení, Tábor už zdá se jen rezignovaně dohrává

59
    MURIS MEŠANOVIČ se opět prosazuje! Kosak ho nádherně vybídl přihrávkou z pravé strany a jihlavský útočník uklízí ve skluzu do prázdné branky!

56
    Jiří Holub se ocitl v doposud největší příležitosti hostů. Z deseti metrů pálil z otočky jen těsně mimo pravé tyče jihlavských

53
    Rabiňák se dostal do příležitosti, jeho křižná střela minula jihlavskou branku o dobré dva metry

50
    Mešanovič se jen těsně nedostal ke střílenému přízemnímu centru. Zbývalo půl kroku a mohl být rozdíl čtyřbrankový.

48
    Jestli někdo z hostujících mladíků snese přísnější měřítka, pak je to Miljan Vukadinovič. Nyní se krásně prokličkoval domácím vápnem a následně pálil z úhlu do boční sítě.

46

Hrstce diváků na jihlavském stadionu bude poločasový párek dnes chutnat mimořádně. Jihlava hýřila po celý první poločas aktivitou a předčila svého soupeře ve všech směrech. Poločasovému skóre 6:0 by se nikdo nedivil, na tabuli však svítí "pouze" číslice tři. Ani tak nic nenasvědčuje tomu, že by se Vysočina dnes o tři body měla strachovat. Uvidíme, co přinese poločas druhý. Ten začne zhruba v 17:02

42
    Pohyb Jihlavských je dnes vynikající. Jen málokterý souboj o balon domácí prohrávají. Hlavní jihlavský stadion (v Jiráslově ulici), na kterém se hraje letos v rámci Juniorské ligy poprvé, domácím mladíkům evidentně svědčí.