Barthelová – Šafářová 0:2 (kon.) | Kvitová – Becková 2:1 (kon.)
4 1
Lucie Šafářová
2
6 6
cz Streda 24.04.2013, 14:13WTA Stuttgart - Porsche Tennis Grand Prix (krytá antuka)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (15:10:32)

A je dobojováno. Lucie Šafářová porazila domácí Monu Barthelovou 2:1 na sety a vybojovala si postup do dalšího kola. Nutno dodat, že vítězství české tenistky je zcela zasloužené.

První set byl neskutečně vyrovnaný a k vidění byly jen dva brejkboly. Jeden z nich proměnila Lucie Šafářová, která své soupeřce sebrala podání a poté set dopodávala do vítězného konce.

Ve druhém setu na kurtu existovala už pouze jedna hráčka, a to Lucie Šafářová, která svou soupeřku k ničemu nepustila a zaslouženě zvítězila 6:1.

Konec zápasu

1:6
    Mona Barthelová konec zápasu vypustila a Lucie Šafářová si v pohodě dokráčela pro vítězství a pro postup do dalšího kola!

30-40
    Po fantastickém returnu má Lucie Šafářová mečbol!

30-30
    Mona Barthelová poslala míček přesně na základní čáru a Šafářová ho nedokázala vrátit do hřiště.

15-30
    Nyní se ale německé hráčce povedl bekhend a ještě dramatizuje tento gem.

0-30
    Další dvojchyba německé tenistky.

0-15
    Po dobrém returnu poslala Mona Barthelová míček do zámezí.

1:5
    Po bodu přímo z podání dělí Lucii Šafářovou jeden gem od vítězství v tomto utkání.