3
0

Utorok 23.04.2013, 19:38Challenger Sao Paulo 2 (antuka)

1:3
    Pavol Červenák sa tak dostal do druhého kola na tomto turnaji. Tam by sme všetci určite radi videli aj Jozefa Kovalíka, na ktorého zápas Vás pozývam. Začíname už o 21:00. Zatiaľ sa lúčim. (20:55:49)

Tak nakoniec prišla z Brazílie zaujímavá informácia. Matteo Viola zápas skrečoval, čo znamená, že víťazom zápasu a postupujúcim sa stáva náš tenista.

0-30
    Ďalší fiftín pre nášho tenistu. Ak bude Pavol pokračovať v takomto výkone. budeme svedkami aj tretieho setu.

0-15
    Fiftín pre Pavla, ktorý je určite po psychickej stránke na koni, po tom, čo dokázal v minulom geme vyhrať.

1:3
    Pavol to dokázal. Tento náročný gem získal na svoje konto.

40-A
    Pavol má výhodu. Po odvrátení štyroch brejkbalov, tak má šancu vyhrať tento gem.

40-40
    Aj s tým si dokázal Pavol poradiť. Máme tu zhodu.

A-40
    Prichádza však štvrtá možnosť na prelomenie podania.

40-40
    A aj ten je už minulosťou. Pavol odvrátil tri brejkbaly nasledujúce v poradí. To môže byť veľká psychická vzpruha.

40-30
    Rovnako úspešný bol aj pri tom druhom. Už ostáva len jeden.

40-15
    S prvým brejkbalom si Pavol poradil a odvrátil ho.

40-0
    Veľmi nepríjemný stav. Talian si na returne vybojoval tri brejkbaly a Pavlovi môže zobrať podanie čistou hrou.

30-0
    Viola sa dostal na returne do nebezpečného vedenia. Pavol sa potrebuje na plno skoncentrovať.

15-0
    Fiftín získava v tomto geme, ako prvý hráč na returne.

1:2
    Viola dokázal toto svoje podanie zvládnuť bez problémov. Stav druhého setu je znížený.

40-15
    Dva gembaly. Pre podávajúceho tenistu je tu tak šanca na relatívne ľahký gem.

30-15
    Túto výmenu pripisujeme na konto Mattea Violu.

15-15
    Pavol dokázal získať fiftín a vyrovnať stav gemu.

15-0
    Fiftín pre podávajúceho tenistu.

0:2
    Pavol dokázal tento gem na servise získať bez najmenších problémov a potvrdzuje tak brejk. Z kraja druhého setu sa tak dostáva do vedenia.