Košice – Trenčín 2:1 (kon.) | HC Slovan – B. Bystrica 4:2 (kon.)
HC Košice
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
Štvrtok 28.03.2013, 17:00 • ZŠ STEEL arena Košice • Extraliga juniorov

V tretej tretine zvýšil domáci náskok Dávid Šoltés na rozdiel dvoch gólov a síce krátko na to znížil Matúš Záborský na 2:1, na výsledku sa už nič nezmenilo. Zo zisku bronzových medailí sa preto tešia košickí juniori.

Gratulujeme víťazom a ďakujeme za pozornosť. (19:07:24)

60:00

59:00
    Dnešné stretnutie sleduje 288 divákov.

46:18
    Trenčín dal gól!
    Presilovú hru využíva MATÚŠ ZÁBORSKÝ! Asistenciu na góle si pripisuje David Hrazdíra a Filip Nemček.

45:01
    Domáci Stanislav Tomko dostáva za napadnutie zo zadu trest 2+10 minút.

44:45
    Košice dali gól!
    DÁVID ŠOLTÉS zvyšuje domáci náskok na rozdiel dvoch gólov! Asistenciu na jeho presnom zásahu má Martin Boboš a Tomáš Tkáč.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhom dejstve sa nič nezmenilo a stále vyhrávajú Košice nad Trenčínom najtesnejším rozdielom – 1:0.

40:00
    Druhá tretina skončila.

30:30
    Hostia v plnom počte.

28:30
    Trenčianskych hokejistov bolo na ľade viac, ako dovoľujú pravidlá a tak dostáva hosťujúci tím dvojminútový trest.

20:01
    Začala druhá tretina.

Po prvej tretine sú k bronzovým medailám o kúsok bližšie Košice, keďže vyhrávajú 1:0 vďaka gólu Denisa Markuša z 18. minúty.

20:00
    Prvá tretina skončila.

17:15
    Trest oboch previnilcov sa končí.

17:10
    Skóre zápasu otvára DENIS MARKUŠ, asistenciu si pripisuje Filip Podsedlý a Martin Boboš!

15:15
    Vzájomné vylúčenie: Domáci Ľubomír Buraľ a hosťujúci Denis Gális, si musia odsedieť dve trestné minúty za údery päsťou.

14:36
    Domáci v plnom počte.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Ján Kmeť

Góly a asistencie: 18. Markuš (Podsedlý, Boboš), 45. Šoltés (Boboš, Tkáč) – 47. Záborský (Hrazdíra, Nemček)

HC Košice: Rusňák – Tomko, Lenďák, Podsedlý, Markuš, Horvát – Tkáč, Boboš, Fedorko, Drábik, Borecký – Briják, Buraľ, Hinďoš, Boltun, Šoltés – Jesenský, Medvec, Stupeň, Schnelly, Dimun
    HK DUKLA Trenčín: Kompas – Bagin, Kuvik, Pardavý, Hrazdíra, Hudec – Holenda, Petre, Hánl, Nemček, Veliký – Závodský, Palovič, Stantien, Tvrdoň, Záborský – Buliš, Varga, Gális

Rozhodca: Tomáš Orolin – Tibor Rovenský, Róbert Gavalier