Washington – NY Islanders 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:0 (kon.)
Carolina – Winnipeg 1:4 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:5 (kon.) | Tampa Bay – Buffalo 2:1 (kon.)
St. Louis – Edmonton 0:3 (kon.) | Chicago – Calgary 2:0 (kon.) | Vancouver – Columbus 1:0 (1:0 po s.n.)
Chicago Blackhawks
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Calgary Flames
cz Streda 27.03.2013, 01:30NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:07:31)

Calgary: 7

Dnešní utkání je za námi, čisté konto si připsal domácí gólman Emery, který však měl úlohu značně zjednodušenou, jednak díky neschopnosti hostů vytvořit si více šancí, jednak díky dobré práci domácí obrany, která nepouštěla střelce Flames do zakončení. Chicago si připisuje další výhru a potvrzuje pozici nejlepšího týmu NHL!

60:00

59:54
    A ještě vyloučení, na trestnou lavici usedají na poslední vteřiny Bolland a Seabrook.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání.

57:05
    Chicago se nyní muselo bránit ve vlastí třetině, ale Flames ani jednou nevystřelili na Emeryho.

55:38
    Únik Saada po pravé straně, hned po vhazování v obranném pásmu Chicaga, skvělý zákrok Kiprusoffa!

55:01
    Již se rozeběhla poslední pětiminutovka dnešního utkání, Emery má puk ve své moci po nesmělé střele Backlunda z pravé strany.

53:25
    Chicago již nikam nespěchá, čeká na svého soupeře ve středním pásmu a bere mu puky.

52:18

52:05
    Flames ale nemají problém s přechodem do útočné třetiny při power-play.

51:48
    Puk opět opouští třetinu Blackhawks.

51:26
    Iginla zkouší pozornost Emeryho z levé strany, domácí gólman chytá.

51:05
    Domácí vyhazují puk ze třetiny a odchází střídat, Calgary to musí zkoušet znovu.

50:18
    Opět se vylučuje, opět na straně domácích, Jonathan Toews dostává dvouminutový trest, hosté si zahrají přesilovou hru.