Buffalo – NJ Devils 4:3 (po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 6:7 (po pr.) | Carolina – Florida 6:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 5:4 (po s.n.) | Vancouver – LA Kings 5:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:1 (kon.)
Detroit – Chicago 1:2 (po s.n.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (po s.n.) | Columbus – Colorado 2:1 (po pr.)
Dallas – St. Louis 4:1 (kon.)
Montreal Canadiens
6:7 (1:1, 3:3, 2:2 - 1:0)
Pittsburgh Penguins
cz Nedeľa 03.03.2013, 01:00 • Centre Bell • NHL

Dnešní utkání nabídl střelecký koncert obou týmů, což se divákům v montrealské areně určitě muselo líbit, méně tak už trenérům obou celků. S konstatováním, že 2 body za vítzězství v prodloužení si dnes odvážejí hosté do Pittsburghu, se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek večera! (03:54:17)

Tři hvězdy utkání

1. Brandon Sutter (PIT)

2. Max Pacioretty (MON)

3. Sidney Crosby (PIT)

60:52
    Pittsburgh právě vstřelil branku!

Krásné utkání ukončuje ranou v prodloužení BRANDON SUTTER!

Asistence: Simon Despres, James Neal.

60:01

I v této třetině jsme viděli mnoho branek, rovnoměrně na obou stranách a tak utkání dospělo až do prodloužení.

60:00

54:00

52:00
    Tyler Kennedy (PIT) a dvě minuty za krosček, možnost pro domácí.

50:53
    Montreal právě vstřelil branku!

Diváci v Centre Bell si dnes musí připadat skutečně jako na střelnici. BRIAN GIONTA opět vyrovnává, 6:6 !

Asistence: L. Eller, Alexandr Jemelin.

50:24

SIDNEY CROSBY vrací vedení zpět do týmu PIttsburghu!

Asistence: Kris Letang, Chris Kunitz.

48:33

A je opět vyrovnáno! CHRIS KUNITZ srovnává stav zápasu na 5:5!

Asistence: Sidney Crosby, Kris Letang.

45:25

DAVID DESHAIRNAS posílá Montreal do vedení!

Asistence: Alexandr Jemelin, Andrej Markov.

42:39
    Souběžná vyloučení. Tanner Glass (PIT) se provinil nedovoleným bráněním, Colby Armstrong (MON) držením.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli celkem šest branek, po třech na každé straně a tak i před poslední částí je stav stále nerozhodný.

40:00

39:59

Vteřinu před koncem druhé části srovnává P.K.SUBBAN!

Asistence: Brandon Gallagher, Max Pacioretty.

37:37

BRIAN GIONTA snižuje na rozdíl jediné branky!

Asistence: B. Bouillon, L. Eller

35:33
    Montreal má šanci snížit v přesilovce poté, co je trestán Tyler Kennedy (PIT) za držení.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 6. Prust (Kaberle), 25. Pacioretty (Gallagher), 38. Gionta (Bouillon, Eller), 40. Subban (Gallagher, Pacioretty), 46. Deshairnas (Jemelin, Markov), 51. Gionta (Eller, Jemelin) - 20. Sutter (Letang, Bennett), 28. Kunitz (Crosby), 29. Cooke (Orpik), 34. Cooke, 49. Kunitz (Crosby, Letang), 51. Crosby (Letang, Kunitz), 61. Sutter (Despres, Neal)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) - Jemelin, Markov, Subban, Kaberle, Bouillon, Gorges - Gallagher, Desharnais, Pacioretty - Gionta, Plekanec, Prust - Ryder, Eller, Galchenyuk - Armstrong, White, Moen.
    Pittsburgh Penguins: Vokoun (Fleury) - Letang, Orpik, Eaton, Niskanen, Engelland, Despres - Dupuis, Crosby, Kunitz - Neal, Sutter, Cooke - Kennedy, Jeffrey, Bennett - Adams, Vitale, Glass.

Rozhodca: Pollock, VanMassenhoven - Cherrey, Morin

Diváci: 21273