Omsk – Novosibirsk 5:0 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 3:4 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 3:4 (po pr.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (kon.) | Kazaň – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Petrohrad – A. Mytišči 7:0 (kon.)
D. Moskva – HC Slovan 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Lev 3:2 (po pr.)
CSKA Moskva
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
Lev Praha
cz Štvrtok 21.02.2013, 16:30 • CSKA Ice-Palace • Play-off KHL

Je za námi nervydrásající souboj, jehož vítěze určilo až druhé prodloužení. Přesně v čase 89:40 se po přihrávce Širokova prosadil Grigorenko, který tak zajistil CSKA druhý bod v sérii. Celé čtvrtfinálové dění se za stavu 2:0 pro CSKA Moskva přesouvá do Prahy, kde se bude hrát v neděli a v pondělí 3., respektivne 4. zápas. Ode mě je to pro dnešek vše, z Ledového paláce z Moskvy se s vámi loučí Michal Šandor. (20:12:59)

89:40
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je konec! Druhý bod v sérii si po velkém boji nakonec připisují hráči CSKA! Širokov zavezl puk do útočné třetiny, kde ho v tandemu přenechal IGORU GRIGORENKOVI, jenž střelou z první rozhoduje toto utkání! Asistence: Sergej Širokov.

88:57
    Radulov si dal repete z ostrého úhlu, ale ani tentokrát si na Pöpperleho nepřišel.

88:35
    Nyní se hraje delší dobu bez přerušení. Ačkoliv už běží 88. minuta utkání, zdá se, že hráči obou celků ještě mají stále dost sil.

86:44
    Alexander Radulov se pokusil překonat Pöpperleho střelou z velkého úhlu, jenže pražský gólman se natlačil ke své tyči a zamezil tak puku v cestě za čáru.

85:40
    Klepiš z vrcholu kruhu vypálil, odražený kotouč se odrazil k Oystrickovi, který však nedokázal dopravit kotouč na místo určení! To byla velká šance pro Lva.

85:02
    Igor Radulov nemohl hrát, protože byl v postavení mimo hru, ale přesto se zapojil do hry. Jeho technický přestupek proti pravidlům označili čároví rozhodčí jako úmyslný ofsajd a nařídili buly před Staňou.

83:52
    Zápas se snažil rozhodnout Řepík, ale pro jeho střelu byla hokejová branka až příliš malá. Staňa tak ani nemusel zasahovat.

83:10
    Lepistö střelou od mantinelu vyzkoušel pozornost Stani, který se však nenechal zaskočit a puk ukryl ve své výstroji.

82:30
    Igor Radulov chtěl převzít dlouhý pas, jenže proti byla pozorně bránící defenziva Lva.

80:37
    Hned zkraje druhého nastavení se CSKA usadilo před Pöpperlem, ale Rjasenského střela nezamířila do černého.

80:01
    Začíná druhé prodloužení.

80:00
    Končí první prodloužení, které vítěze neurčilo. Po patnáctiminutové pauze bude následovat druhé prodloužení.

79:52
    Alexander Radulov se ještě pokusil o jeden výpad, ale ten gólově nezakončil. Končí první prodloužení.

78:20
    Grigorenko zkoušel své střelecké štěstí ranou z kruhu, jenže ani tento pokus se však nedá nazvat jako vítězný.

77:58
    Domácí si nerozuměli při založení útoku, z čehož rezultuje zakázané uvolnění a buly před Staňou.

76:54
    Klepiš chtěl vzít zodpovědnost na sebe, ale jeho navštívenka minula Staňovu klec. Lev se tak musí snažit dál.

76:09
    Hossa objel Staňovu svatyni, ale už nedokázal zasunout puk za svého krajana.

75:39
    Němec zavezl puk do útočného pásma, načež jej předložil směrem k Řepíkovi, před kterým už byla zcela prázdná branka, jenže Řepík měl kotouč na dlouhou hůl.

Michal Šandor

Góly a asistencie: 15. Radulov A. (Radulov I.), 58. Rylov (Radulov A.), 90. Grigorenko (Širokov) - 23. Danielsson (Mäenpää, Oystrick), 45. Birner (Vrána)

CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) - Rylov, Rjasenskij, Denisov, Morrisonn, D. Markov, Ožiganov, Kondratěv, Marčenko - Persson, Radulov A., Radulov I. - Širokov, Grigorenko, Kvaša - Kozlov, Prochorkin, Davis - Kugryšev, Sprukts, Ljubimov.
    Lev Praha: Pöpperle (Štěpánek) - Nakládal, Oystrick, Němec, Lepistö, Mikúš, Mäenpää, Krejčík - Klepiš, Novotný, Danielsson - Řepík, Vrána, Birner - Hossa, Surový, Cipulis - Niživijs, Cingel, Rachůnek T. - Sekáč.

Rozhodca: Odins, Rönn - Bolodis, Dědjulja