Maďarsko – Bielorusko 1:1 (kon.) | Cyprus – Srbsko 1:3 (kon.) | Slovinsko – Bosna 0:3 (kon.)
Nórsko – Ukrajina 0:2 (kon.) | Čile – Egypt 2:1 (kon.) | Španielsko – Uruguaj 3:1 (kon.)
Izrael – Fínsko 2:1 (kon.) | Turecko – Česko 0:2 (kon.) | Malta – Sev. Írsko 0:0 (kon.)
S. Macedónsko – Dánsko 3:0 (kon.) | Anglicko – Brazília 2:1 (kon.) | Holandsko – Taliansko 1:1 (kon.)
Švédsko – Argentína 2:3 (kon.) | Grécko – Švajčiarsko 0:0 (kon.) | Island – Rusko 0:2 (kon.)
Rumunsko – Austrália 3:2 (kon.) | Wales – Rakúsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Estónsko 1:0 (kon.)
Írsko – Poľsko 2:0 (kon.) | Belgicko – Slovensko 2:1 (kon.) | Francúzsko – Nemecko 1:2 (kon.)
Portugalsko – Ekvádor 2:3 (kon.)
Anglicko
2:1 (1:0)
Brazília
cz Streda 06.02.2013, 20:30 • Wembley • Medzinárodné zápasy

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:30:04)

A je dobojováno! Anglie poráží po 23 letech výběr Brazílie. Hned po poločase, konkrétně ve 48. minutě, dokázal skóre srovnat střídající Fred. Krátce poté trefil stejný hráč břevno. To bylo ale ze strany Brazilců vše. Angličané se i nadále tlačili dopředu a odměnou jim byla branka Lamparda z 60. minuty, který Césara překonal technickou střelou. Albion si již výsledek do konce zápasu pohlídal a generálku na březnové kvalifikační zápasy tak zvládl.

90+3
    Fredova patička si našla cestu pouze do náruče Harta.

90+2
    Utkání se již spíše jen dohrává.

90
    Portugalský sudí nastaví v druhém poločase ještě tři minuty nad rámec hrací doby.

89
    Utkání sleduje ve Wembley 87 453 diváků. Je téměř vyprodáno!

87
    Stejný hráč poslal do vápna velmi nepřesný centr, pro který si v klidu došel César.

86
    Pas na Milnera byl až příliš dlouhý, anglický reprezentant ale ještě zabojoval a míč kopl alespoň do autu.

85
    Míč v náručí Harta, ten příliš s rozehrou nespěchá.

84
    Na druhé straně obral Milnera o míč Dante.

83
    Krásná akce Brazílie na jejímž konci stál doposud jediný střelec Kanárků Fred. V posledním okamžiku se mu ale míč zamotal pod nohy a jeho střela následná skončila mimo branku.

82
    Johnsonova přihrávka na Lennona byla až příliš dlouhá a César může v klidu odkopávat od branky.

79
    David Luiz pro dnešek již dohrál, na pozici stopera ho zastoupí Miranda.

77
    Brazilci se často pokouší o střelbu ze střední vzdálenosti, Fredův pokus byl ale zablokovaný obranou.