Maďarsko – Bielorusko 1:1 (kon.) | Cyprus – Srbsko 1:3 (kon.) | Slovinsko – Bosna 0:3 (kon.)
Nórsko – Ukrajina 0:2 (kon.) | Čile – Egypt 2:1 (kon.) | Španielsko – Uruguaj 3:1 (kon.)
Izrael – Fínsko 2:1 (kon.) | Turecko – Česko 0:2 (kon.) | Malta – Sev. Írsko 0:0 (kon.)
S. Macedónsko – Dánsko 3:0 (kon.) | Anglicko – Brazília 2:1 (kon.) | Holandsko – Taliansko 1:1 (kon.)
Švédsko – Argentína 2:3 (kon.) | Grécko – Švajčiarsko 0:0 (kon.) | Island – Rusko 0:2 (kon.)
Rumunsko – Austrália 3:2 (kon.) | Wales – Rakúsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Estónsko 1:0 (kon.)
Írsko – Poľsko 2:0 (kon.) | Belgicko – Slovensko 2:1 (kon.) | Francúzsko – Nemecko 1:2 (kon.)
Portugalsko – Ekvádor 2:3 (kon.)
Španielsko
3:1 (1:1)
Uruguaj
cz Streda 06.02.2013, 19:00 • Khalifa International Stadium, Dauhá (neutrální půda) • Medzinárodné zápasy

Zápas končí a přípravu lépe zvládli Španělé, kteří dnes přehráli celek z Uruguaye v poměru 3:1.
    První branku přinesl v patnácté minutě Cesc Fábregas, tu druhou, vyrovnávající, přinesl Cristian Rodriguez. V dvaapadesáté minutě poslal Pedro do vedení Španělsko a stejný hráč navýšil skóre v pětasedmesáté minutě. (20:55:18)

90+3
    Uruguay se toho na moc nezmůže a s míčem toho moc nevymyslela.

90+2
    David Villa v ofsajdu.

90+2
    S míčem stále operují domácí a Uruguay nečině přihlíží tomu, jak její soupeř kombinuje na její polovině.

90+1
    Nebezpečně z křídla pálil David Villa, ale na gólmana z bezprostřední blízkosti nevyzrál.

90
    Nastaveny byly čtyři minuty.

89
    Vysoko vyskočil Sergio Ramos a dostal se i k hlavičce, ale mezi tři tyče nezamířil.

88
    Hra byla přerušena, jednomu z hostujících hráčů uletěla kopačka. Nicméně dlouho jsme nebyli svědky vážnější šance či něčeho, co by nějak ovlivnilo průběh hry.

86
    Dlouho se toho moc nedělo, až následně hru uťal sudí. Zapískal ofsajd Forlánovi. Podobně nemilou událost oznámil i Suárezovi, který si počínal podobně, jako Diego Forlán.

84
    Misky vah se vyvážily a dá se říci, že už Španělé nemají tolik navrch, jako měli v předešlých minutách. Nicméně stále se Uruguay spíše brání a s míčem toho moc nepodniká.

82
    Střela Waltera Gargana nebyla žádným způsobem nebezpečná a branku soupeře neohrozila.

80
    Do konce základní hrací doby zbývá nějakých deset minut a nezdá se, že by se měl aktuální stav skóre měnit. Hra je kouskována častými změnami v sestavách a střídáními, které obraly hru o veškeré tempo.

79
    Uruguay střídá. Přišel Matias Aguirregaray, odešel Alvaro González.

78
    Španělsko střídá. Odešel Jordi Alba, přišel Nacho Monreal.

77
    Uruguay střídá. Odešel Lodeiro, přišel Gargano.

76
    Španělsko střídá. Odešel Pedro, přišel Negredo.

75
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Stav utkání navýšil PEDRO RODRIGUEZ poté, co před brankou bez problémů prostřelil Musleru po krásném Fábregasově centru.