1. HFK Olomouc – Frýdek-Místek 1:3 (kon.) | FCSB – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Steaua Bukurešť
0:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
cz Utorok 05.02.2013, 18:30 • Arcadia Sportc Center, Calista Luxury Resort, Belek, Turecko • Prípravný zápas

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:19:43)

Mladoboleslavští svého soupeře nejen že přestříleli, ale zároveň většinu času drželi míč na svých kopačkách a tuto svou převahu korunoval v poslední minutě utkání výbornou hlavičkou Zahustel, díky čemuž Mladá Boleslav poráží na soustředění v tureckém Beleku dalšího silného soupeře!

A téměř okamžitě po rozehrání rozhodčí končí zápas, v němž si zasloužené vítězství připisuje Mladá Boleslav, která dnes svého soupeře, s vyjímkou úvodních minut druhé půle, naprosto přehrávala.

90
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je to gól! Nedůslednost v obraně potrestal přesnou hlavičkou faulovaný ONDŘEJ ZAHUSTEL, který si na centr Radka Šírla nejlépe naskočil a zády k bráně překonává Stancu! To je nejlepší odplata za likvidační faul!

89
    Velice ostrý faul na polovině Steauy, za který dostává Puscas dokonce rovnou červenou kartu! Faulovaný Zahustel inkasoval skluz zepředu, to bylo velice nepříjemné!

88
    Ale míč se nakonec ocitá až u gólmana Šedy, který musí vykopávat.

88
    Synek faulován na polovině Steauy.

87
    Dlouhý výkop Stancy, ale míč rychle získává soupeř.

86
    Faul na polovině Steauy Bukurešť, za nějž dostává Prepelita žlutou kartu.

85
    Opět aktivní Šivrič, který postupuje směrem k soupeřovo bráně, ale převaha obránců mu bere míč.

84
    Ondřejka postupoval po hranici pokutového území z pravé strany blíže ke středu, prováhal nejlepší okamžik ke střele, nakonec je míč zblokován obranou soupeře.

83
    Chipciu však opět "chycen" v ofsajdu, což je v dnešním utkání velice časté u hráčů Bukureště.

82
    Ale Bořil nepřesně centruje z pravé strany, u míče Steaua.

81
    Opět sledujeme kombinaci Mladé Boleslavi na polovině soupeře, Šivrič odvádí skutečně velice dobrou práci!

80
    Rychlý protiútok soupeře zastavuje odpískaný ofsajd, Mladá Boleslav bude moci rozehrávat.

79
    Bořil centruje z pravé strany, tam se z levé strany řítí do pokutového území Šivrič, střílí z voleje, ale opět fantastický Stanca!

78
    Steaua opět střídá, Bratu je nahrazen Puscasem.

77
    Bořil střílí zhruba z pětadvaceti metrů, míč letí vysoko nad bránu soupeře.

76
    Nyní je to Mladá Boleslav, kdo diktuje tempo hry, soupeř se brání na své polovině.