Toronto – Carolina 1:4 (kon.) | Arizona – Minnesota 2:1 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:3 (po pr.) | Anaheim – San Jose 2:1 (kon.)
Arizona Coyotes
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Minnesota Wild
cz Utorok 05.02.2013, 03:00 • Jobing.com Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:33:45)

56:11
    Derek Morris oslabuje svůj tým, za držení hole jde na dvě minuty na trestnou lavici a hosté budou mít dobrou možnost na vyrovnání v závěru třetí třetiny!

50:49

48:49
    Hosté budou hrát přesilovou hru, Steve Sullivan jde za hákování na dvě minuty na trestnou lavici.

Minnesota právě vstřelila branku!
    ZACH PARRIS střelou zápěstím poprvé v utkání překonává Smitha v domácí brance, Phoenix snižuje. Asistence: bez asistence.

27:48
    Phoenix právě vstřelil branku!
    MARTIN HANZAL překonává Backströma povedenou bekhendovou střelou po ryze české spolupráci a domácí Phoenix vede již o dvě branky. Asistence: Radim Vrbata, Zbyněk Michálek.

20:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 1. třetina:

Phoenix: 17

Minnesota: 10

20:00

15:09
    Domácí Phoenix jde do vedení, když první branku utkání dává LAURI KORPIKOSKI povedenou střelou zápěstím. Asistence: Keith Yandle.

11:34

09:34
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je Torrey Mitchell (MIN), domácí si zahrají přesilovou hru.

00:01

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 16. Korpikoski (Yandle), 28. Hanzal (Vrbata, Z. Michálek) - 31. Parris

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Morris, Stone, Schlemko - Sullivan, Vermette, Doan - Bödker, Hanzal, Vrbata - Korpikoski, Gordon, Moss - Bissonette, Bolduc, Chipchura
    Minnesota Wild: Backström (Hardnig) - Suter, Gilbert, Falk, Stoner, Scandella, Brodin - Parise, M. Koivu, Heatley - Bouchard, Granlund, Setoguchi - Cullen, Brodziak, Clutterbuck - Mitchell, Konopka, Almond

Rozhodca: Charron, Meier - Cameron, Cvik