Slavia – Sparta Praha 4:3 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 7:0 (kon.) | Třinec – Motor ČB 6:3 (kon.)
Zlín – Kladno 2:5 (kon.) | Litvínov – Liberec 5:2 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:2 (kon.)
Berani Zlín
2:5 (2:3, 0:1, 0:1)
Rytíři Kladno
cz Nedeľa 30.12.2012, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

Zápas je u konce, 7000 diváků si dnešní zápas ze zlínské strany moc neužilo. Kladno o vývoji zápasu rozhodlo už v první třetině, kdy zvítězilo těsně 3:2. Rytíři si ve druhé a třetí třetině připsali vždy po jedné brance. Dobrým výkonem přispěl k hostující výhře Jaromír Jágr, který si připsal čtyři asistence. Z letošního roku je to ze Zlína vše, napočtenou v roce 2013. (19:22:13)

60:00

59:28
    Ještě vyloučení hostů. Ivan Majeský (KLA) 2 minuty za hákování.

58:24
    Ofsajd Zlína. Závěr zápasu nám níc zajímavého nepřináší.

57:31
    Zlín se marně pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.

55:56
    Linhart se odvážil ke střele, Cikánek vyrazil před sebe, kde nikdo ze zlínských na dorážku nečekal.

55:27
    Po písknutí sudího, který signalizoval ofsajd střílel Okál, Cikánek střelu vykopl betonem. Buly ve středním pásmu.

54:46
    Domácí už v podstatě rezignovali, zápas se pouze dohrává. Kladno bylo a je lepším celkem v dnešním střetnutí.

54:22
    Zlínu to dneska vůbec nejde, Balaštík nezpracoval Leškovu přihrávku. Icing Kladna.

53:32
    Utkání sleduje 7000 diváků, je vyprodáno.

53:13
    Zakázané uvolnění Rytířů.

52:41
    Okálova tvrdá střela zasáhla někoho z kladenských pouze do chráníčů.

52:23
    Pokus Okála zamířil přímo do Cikánkovy lapačky. Následuje komerční přestávka.

51:14
    Kladno má puk na holích a jde vidět, že nikam nespěchá. Třígólový náskok necelých devět minut před koncem je pro hosty dostačující.

50:17
    Domácí jsou v plném počtu.

50:10
    Dalecký posunul na najetého Majeského. Sedláček si povyjel a jeho ránu v klidu chytá.

49:29
    Hlaváč zahrál úmyslý ofsajd a hra se přesouvá před Cikánka.

48:36
    Sedláček dobře zasáhl v leže proti dorážce Jaromíra Jágra.

48:17
    Hostující střídačka si bere oddechový čas.

48:17
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za vysokou hůl. Kladno si zahraje za 27 vteřin přesilovku pět na čtyři.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 5. Balaštík (Kubiš, Leška), 10. Kubiš (Balaštík) - 1. Tlustý (Jágr), 5. Macholda (Jágr), 7. Hlaváč (Jágr), 26. Kuchejda (Růžička, Jágr), 44. Tlustý (Růžička)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Řezníček, Zámorský, Tesařík, Kotvan, Šenkeřík, Valenta - Balaštík, Leška, Kubiš - Okál, Čajánek, Veselý - Honejsek, Holík, F. Čech - Fořt, Melenovský, Köhler.
    Rytíři Kladno: Cikánek - Macholda, Černošek, Procházka, Majeský, Doudera, Mocek, Drtil, Piskáček, Růžička - Melka, Obdržálek, Kuchejda, Kuchler, Eberle, Látal, Hlaváč, Dalecký, Jágr, Tlustý, Strnad.

Rozhodca: Homola, Polák - Pouzar, Bádal