Lipt. Mikuláš – Senica 3:2 (kon.) | Prievidza – Trebišov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 1:4 (kon.)
Prešov – Trnava 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Detva 9:3 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 5:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Nedeľa 09.12.2012, 17:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Michalovce napokon zvládli zápas v Považskej vyhrať o tri góly. (19:09:16)

60:00

56:19
    Dukla dala gól!
    Dlhú presilovku využíva PATRIK GAVURA. Asistencie Jakub Linet a Peter Cmorej.

54:59
    Vylúčenie Považská Bystrica - Jaroslav Filo - päť plus do konca za faul kolenom.

47:36
    RICHARD ŠECHNÝ strieľa v presilovke už tretí gól hostí! Asistencia Ján Šeliga.

51:49
    Michalovce - Martin Drotár - dve minúty za seknutie.

49:05
    Michalovce - Peter Cmorej - dve minúty za hákovanie.

45:57
    Vylúčenie Považská Bystrica - František Čičala - dve minúty za hákovanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

33:44
    Považská Bystrica - Miroslav Habšuda - dve minúty za držanie.

29:06
    Michalovce - Peter Čížek - dve plus desať za napadnutie oblasti hlavy a krku.

24:15
    Vylúčenie Michalovce - Richard Šechný - dve minúty za podrazenie.

21:13
    Domáci v plnom počte.

20:01
    Začala druhá tretina.

Hostia sa v prvej tretine dostali do dvojgólového vedenia, no v 18. minúte ho o jeden stiahol Slávik. Druhá tretina začne približne o 17:50.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:13
    Vylúčenie Považská Bystrica - Michal Kluka - dve minúty za hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 18. Slávik (Lipták, Koleda) - 9. Zorvan (Chovan, Linet), 15. Palovčík (Čížek), 48. Šechný (Šeliga), 57. Gavura (Linet, Cmorej)

HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Nemčík, Krecháč, Habšuda, Jar. Niník, Filo, Ftorek - Lipták, I. Slávik, Koleda - S. Valach, Boško, Bujdák - Kluka, Kudlej, Palák - F. Čičala, Benko, Majerík.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: R. Kurali - M. Žemba, Ján Šeliga, Š. Rusnák, Vorobel, Ľ. Chovan, Gavura - Kmiť, R. Šechný, Drotár - Šimčák, Palovčík, A. Čavrk - Cmorej, Linet, Zorvan - Čížek.

Rozhodca: Matula - Valo, Nosek