Žilina – Martin 3:2 (po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Beroun 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 5:5 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:2 (kon.)
Jihlava – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Litoměřice – Most 5:1 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:8 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
HK Bardejov
Utorok 04.09.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • Prípravný zápas

Lúči sa s vami Tomáš Batiz, prajem pekný zvyšok večera. (19:07:24)

Skončil sa prípravný zápas medzi Liptovským Mikulášom a Bardejovom výsledkom 3:5.

60:00

59:47
    V posledných sekundách hostia stále v útoku, strely zatiaľ blokuje obrana.

59:00
    Začala sa nám posledná minúta tretej tretiny, puk z pravej strany nahadzoval Hričina, skončilo to mimo, pretože pred Brunckom nebol žiaden hráč hostí.

57:26
    Bardejov dal gól!
    Hostia zrejme rozhodli kto dnes vyhrá zápas. Najskôr to nevyšlo v súboji 1 na 1, no vzápätí prišla prihrávka z pravej strany od Jasovského, po ktorej sa na druhej strane nemohol mýliť JURAJ DANCSÁK. Asistencie: Richard Jasovský, Matúš Chovan.

56:32
    Kuric sa dostal s pukom na ľavú časť ľadovej plochy, následná strela skončila mimo pravej brány.

55:31
    Do konca zápasu niečo menej ako päť minút, pri puku aktuálne domáci.

54:36
    Bardejov sa dlhšiu dobu nemohol dostať z vlastného pásma, nakoniec sa im to podarilo.

53:14
    Bartík vyváža puk cez stred, následne sa odhodlal aj k prudkej strele, ktorá končí iba u brankára.

51:28
    Niečo vyše osem minút nás delí do konca zápasu, na tresnú odchádza hráč hostí Valentín.

49:55
    Perfektná kombinácia hostí v presilovke, táto súhra rozložila obranu Mikuláša, ktorý mohol aj inkasovať, keď z ostrého uhla netrafil prázdnu bránu Dančák.

48:52
    Počas presilovky sa Bardejovu nejako nedarí ohroziť mikulášsku bránu, skôr naopak domáci sa doposiaľ dokázali hravo ubrániť.

48:00
    Vylúčenie na domácej strane, ľadovú plochu opúšťa Sajko.

47:15
    Macík vyhadzuje puk pri vlastnej streidačke, rozhodca tam zrejme videl teč, takže zakázané uvoľnenie nepíska. Oba mužstva v tom striedajú.

46:30
    Hra sa nám presunula pred Bruncka, ktorý sa do brány dostal na poslednú tretinu. Strela Macejka končí pod jeho lapačkou.

45:36
    Po vyhratom buly pred bránou Bardejova prišla strela od modrej z hokejky Baču, jeho pokus skončil mimo.

45:04
    Šanca aj na druhej strane, Česela spolu s Mihaličom išli sami na Bruncka, následne druhý menovaný aj zakončil. Dobrým zákrokom sa prezentoval Bruncko, ktorý lapačkou vyrazil strelu mimo bránu.

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Bartík (pen.), 26. Pekarčík (Holiga), 42. Kuric (Mravec) - 4. Valchař, 17. Mojdis (Belušár, Chovan), 20. Krčula (Belušár), 27. Česelka (Belušár, Tkáč ), 58. Dancsák (Jasovský, Chovan)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Bruncko) - Macík, Pour, Mezovský, Devečka, Janči, Kuric, Bača, Sajko, Mravec (C), Pekarčík, Matejka, Ištócy, Piatka, Bartík, Halaj, Poliaček, Kubovčík, Kubáň, Holiga, Galko.
    HK Bardejov: Andreanin (Marton) - Valentín, Jasovský, Mojdis, Hričina, Šimo, Stríž, Bochňa, Sabol, Macejko, Belušár, Polaček, Chouan, Tkáč, Hoďa, Krčula, Valchař, Česelka, Dancšák (C), Mihalič

Rozhodca: Orolín, Paulíny, Bednár.