Třinec – Poľsko 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ľubľana 6:1 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 7:1 (kon.) | Prostějov – Toruń 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 6:2 (kon.)
Piešťany – Székesfehérvár 1:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
HDD Olimpija Ľubľana
cz Piatok 24.08.2012, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Prípravný zápas

59:34
    Na trestnou lavici se ještě posadí Andrew Thomas (LBL).

55:49
    Jiránek dobře zaforčekoval. V souboji u mantinelu odebral puk obránci, předložil ho mezi kruhy najíždějícímu Demelovi. Toho zezadu poslal k zemi Patrick Coulombe (LBL). Jsou z toho 2 minuty za hákování a přesilovka Mladé Boleslavi.

51:58
    Současně vyloučeni Petr Chaloupka (MBL) a Chris Dalvise. Oba pánové dostávají 2 minuty za hrubost. Bude se pokračovat v 5 proti 4.

51:48
    Georgi Pogodin (LBL) - 2 minuty, vysoká hůl.

47:47
    Jerry Kuhn (LBL) inkasuje menší trest, který za něj odpyká Chris Dalvise.

43:13
    Jeden ze Slovinců se nebezpečně prodral před bránu, kde zakončoval, ale byl hned poté podražen Radanem Lencem (MBL). Boleslav jde do 3.

42:48
    Hůl Martina Koudelky (MBL) se zapletla mezi nohy Dalvise, který padá na led. Majitel nezbedné hole vehementně rozpřáhl rukama v gestu symbolizujícím že "já nic". Ale sudí pískají a bude to přesilovka pro Olimpij Lublaň.

39:35
    Roman Němeček (MBL) vyloučen na 2 minuty za hrubost. Málem vlezl k Thomasovi, kdyby ho rozhodčí neupozornili, že na této straně sedí hráči hostů.

34:52
    Tomáš Jiránek (MBL) vyloučen na 2 minuty za držení.

34:18
    Andrew Thomas (LBL) - 2 minuty za faul loktem plus 10 minut osobní trest za odmlouvání.

31:11
    Josef Jindra (MBL) - 2 minuty, držení.

29:21
    Matjej Hočevar (LBL) si jde na 2 minuty odpočinout k časoměřičům.

26:42
    Marek Loskot (MBL) vyloučen za nedovolené bránění.

19:25
    Josef Jindra (MBL) držel soupeři hůl a tak putuje na lavici hříšníků.

18:30
    Aleš Mušić (LBL) vyloučen na 2 minuty za držení hole.

11:35
    Anže Ropret (LBL) putuje na trestnou lavici za podražení. Bylo to za nešťastný zákrok na gólmana Willa, kterého svým průjezdem okolo poslal bruslí na zadek.

11:07
    Síly na ledě se vyrovnají. Georgi Pogodin (LBL) se dopustil podražení.

09:51
    No a hru v početní výhodě si vyzkouší i hosté. Petr Kafka (MBL) si jde na 2 minuty sednout naproti střídačkám kvůli sekání.

07:33
    Druhé vyloučení. Boleslav bude hrát minutu a 8 sekund proti 3. Na trestnou lavici usedá Igor Cvetek (LBL)

06:41
    Gregor Režek (LBL) dostává dvouminutový trest za hákování. První přesilovka zápasu.

David Bohata

Góly a asistencie: 16. Demel (Jiránek, Kafka), 30. Pabiška (Nouza, Kafka), 33. Nouza, 38. Jiránek (Pojkar, Výborný), 39. Demel (Jiránek), 53. Pešut - 18. Dalvise

BK Mladá Boleslav: Will (Valent) - Němeček, Pojkar, Kasík, Šmach, Jindra, Chaloupka, Drábek - Vrbata, Výborný, Mikulík, Nouza, Koudelka, Pabiška, Kafka, Jiránek, Demel, Lenc, Loskot, Rys, Pešut
    HDD Olimpija Ľubľana: Boh (od 40. Kuhn) - Thomas, Ratchuk, Coulombe, Groznik, Magovac, Smirnov, Dervarić, Cvetek - Freeman, Dalvise, Mušić, Pance E., Ropret, Pance Ž., Ogranjenšek, Pesjak, Hočevar, Režek, Pogodin

Rozhodca: Jecelín, Vágner - Prokop, Záhora